-

-

ORTA OKULLARDA BÜYÜK AYIP !

ORTAOKULLARDA BÜYÜK AYIP !
Sakarya Ortaokullar Yıldız futbol liginin final müsabakası öncesi oynanan 3.lük-4. Lük karşılaşması maçın ikinci yarısının 8. Dakikasında yarıda kaldı Bu dakikada 0-0 Berabere giden maçın hakemi Emre Aksoy birbirlerine giren iki futbolcuya ve daha sonra da bir futbolcuya daha kırmızı kart gösterince ortalık karıştı. Sahadaki tüm futbolcular birbirlerine yumruk yumruğa girdiler. Öğretmenler ve ligi yönetenlerin büyük çabası ile ortam duruldu ancak bu defa da Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu öğretmenleri birbirleri ile konuşarak maçın hakemini protesto ederek sahadan çekildiler ve maç bu dakikada sona erdi. Final maçından sonra yapılan kupa töreninde ise Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu 4. Sırada yer aldı ve 4. Lük kupası ile yetindi.
SAHA : Ticaret Lisesi Olgunlar sahası
HAKEM : Emre Aksoy
M. KEMAL ATATÜRK ORTAOKULU : Selman, Enes, B. Eray, Burak, Oğuzhan Mert, Bedirhan, Muhammet, Caner, Osman
ANTRENÖR : Murat Gürtürk
21 HAZİRAN ORTAOKULU : M. Berk, Kamil, Sefa, Eray, Yusuf, Ömer, M. Ali Abdülhakim, Mert, Emir Kutay, Emirhan, Kadir, Emre
ANTRENÖR : Dündar Keskin
GOL : Yok

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!