SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi sekizinci Akşam Maçları

Bu haber 29 Haziran 2015 - 12:47 'de eklendi ve Bu haber 1.218 kez okundu. kez görüntülendi.

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  Yirmi sekizinci Akşam Maçları

Bosna PırıldarKocaeli masterler

Bosna Pırıldar Adapey: 3-Kocaeli Mastırlar: 1

Hakem: Hasan Işık

Bosna Pırıldar Adapey: Ferruh Bayram, Mustafa Çabuk, Erdem Baykan, Metin Söyler, Erdoğan Talay, Cevat Koç, Metin Öztürk, Çetin Tunçat, İbrahim Yakut

Antrenör: Asım Dorak

Kocaeli Mastırlar: Ahmet Taşkın, Hasan Öztürk, Göksel Ali Argun, Ünal Dilek, Yüksel Gümüş, Aytekin Kebelioğlu, Orhan Uzel, İsmail Işıksoy, Soner Boz

Antrenör: Ahmet Akkaya

Goller: Dk.10 Ünal Dilek (Kocaeli Mastırlar), Dk.12 İbrahim Yakut, Dk.22 Cevat Koç, Dk.44 Mustafa Çabuk (Bosna Pırıldar Adapey)

Sapanca Mercan İnşaatCumhur çelik-Adayıldız Makine

1837 Sapanca Mercan İnşaat: 3-Cumhurçelik&Adayıldız Makine: 5

Hakem: Uğur Garan

1837 Sapanca Mercan İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Ünal Ozan Alemdar, Efkan Akarlar, Emrah Çetiner, Cem Başar, Celal Yavaş, Serkan Koçak, Savaş Başar

Antrenör: Buğra Cebeci

Cumhurçelik&Adayıldız Makine: Fatih Kosovalı, Nadir Kurt, Özcan Tanıl, Nihat Aktaş, Hakan Sezvan, Berat Ferik, Akan Mıhçı, Engin Vatan

Antrenör: Mehmet Emin Dertli

Goller: Dk.5 Engin Vatan, Dk.10 Özcan Tanıl, Dk.26 Nadir Kurt, Dk.31-36 Akan Mıhçı (Cumhurçelik&Adayıldız Makine), Dk.46-48-50+1 Celal Yavaş (1837 Sapanca Mercan İnşaat)

 

Turnuva Programı

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.