SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi beşinci Akşam Maçları

Bu haber 26 Haziran 2015 - 12:17 'de eklendi ve Bu haber 1.306 kez okundu. kez görüntülendi.

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi beşinci Akşam Maçları

Entosan İlaçlamaDüzce Kurtsuyu Koç Ticaret

Entosav İlaçlama: 1-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 1

Hakem: Engin Bıçak

Entosav İlaçlama: Mesut Özkan, Adil Yazıcı, Metin Kılıç, Mustafa Şenol, Ümit Karabaş, Fuat Karadağ, Ahmet Uçar, Burhan Kıral

Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Nedim Akbulut, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Salih Baş, Sedat Pınar, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı

Antrenör: Mustafa Öztürk

Goller: Dk.3 Burhan Kıral (Entosav İlaçlama), Dk.26 Cengiz Kuybulu (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret)

Umpa GıdaDüzce Rafting

Umpa Gıda: 9-Düzce Rafting: 4

Hakem: Gökhan Kahyacık

Umpa Gıda: Uğur Beler, Ünal Dağhan, Fatih Kanbur, Cemalettin Parlak, Erdem Uğurkan, Murat Özkan, Mehmet Gümüştaş, Zülküf Turan, Engin Uğurkan, Gürkan İşçi

Antrenör: Sabri Ardalıoğlu

Düzce Rafting: Önder Gökdemir, Engin Akyıldız, Yiğit Ayav, Murat Balaban, Şerif Ali Karanfil, Özkan Akbulut, Şaban Yıldırım, Yusuf Açıkyörük

Antrenör: Hakan Turan

Goller: Dk.6-10-30 Özkan Akbulut, Dk.29 Şaban Yıldırım (Düzce Rafting), Dk.7-41 Mehmet Gümüştaş, Dk.12-19-43 Cemalettin Parlak, Dk.26-39-44 Fatih Kanbur, Dk.45 Erdem Uğurkan (Umpa Gıda)

Turnuva Programı    26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.