SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi altıncı Akşam Maçları

Bu haber 27 Haziran 2015 - 12:13 'de eklendi ve Bu haber 1.492 kez okundu. kez görüntülendi.

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi altıncı Akşam Maçları

Aydın Gıda

Osman halil madencilik

Aydın Gıda: 2-Osman Halil Madencilik: 6

Hakem: Hüseyin Kaçar

Aydın Gıda: Habil Demirtaş, Zihni Demirbaş, Hakan Baykal, Uğur Özen, İrfan Dinçer, İmdat Kum, Ali Paşa Fazlıoğlu, Celal Çevik (K.Kart)

Antrenör: Levent Genç

Osman Halil Madencilik: Süleyman Yavaş, Ali Abanoz, İzzet Yaldız, Erdoğan Hızır, Tacettin Karabulut, Aydın Günaydın, Mustafa Özbey, İbrahim Ersin Bilgin, Turgay Poyraz

Antrenör: Mustafa Özbey

Goller: Dk.3-37 İmdat Kum (Aydın Gıda), Dk.11-48 (Pen.) Turgay Poyraz, Dk.19-34-44 İbrahim Ersin Bilgin, Dk.30 Aydın Günaydın (Osman Halil Madencilik)

Kırmızı Kartlar: Dk.45 Celal Çevik ve Maç Bitiminde Ali Paşa Fazlıoğlu (Aydın Gıda)

Eski RijiSuev İnşaat

Eski Reji: 3-Suev İnşaat: 8

Hakem: Levent Gümüşdere

Eski Reji: Erdem Azap, Tarık Kurnazca, Recep Gürses, Özkan Özdemir, Orhan Bulama, Tolga Güreş, Ömer Örçün, Murat İyem, Serkan Çelik, Murat Tunç

Antrenör: Nuri Akkaş

Suev İnşaat: Haldun Elbirlik, Ayhan Yeniay, Tuncay Budakin, Serdar Uysal, Mesut Saka, Faruk Sarman, İlhan Var

Antrenör: Sezgin Başak

Goller: Dk.4-15-34-41-46 Mesut Saka, Dk.7-9 Serdar Uysal, Dk.32 İlhan Var (Suev İnşaat), Dk.25-45 Tolga Güreş, Dk.34 Orhan Bulama (Eski Reji)

Turnuva Programı    27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.