SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAKARYASPOR: 1-NİĞDESPOR: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

MANİSA SPOR-SAKARYASPOR:3-4

Foto Galeri, Sakaryaspor

Olgunlar Futbol Turnuvası On sekizinci Akşam Maçları

Bu haber 19 Haziran 2015 - 10:19 'de eklendi ve Bu haber 1.809 kez okundu. kez görüntülendi.

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  On sekizinci Akşam Maçları

Umpa Gıdaertaş harita

Umpa Gıda: 5-Ertaş Harita: 3

Hakem: Engin Bıçak

Umpa Gıda: Emre Karaaslan, Uğur Beler, Fatih Kanbur, Cemalettin Parlak, Murat Özkan, Mehmet Gümüştaş, Zülküf Turan, Engin Uğurkan

Antrenör: Yusuf Yıldız

Ertaş Harita: Orhan Haklı, Engin İrdem, Güvenir Kılıç, Şevket Duman, Yusuf Yıldırım, Osman Sağır, Metin Aydınlı, Birol Yavuz, Fatih Faruşoğlu

Antrenör: Eyüp Berk

Goller: Dk.1-30 Metin Aydınlı, Dk.22 Şevket Duman (Ertaş Harita), Dk.15-29-50+1 Mehmet Gümüştaş, Dk.43 Cemalettin Parlak, Dk.50 Fatih Kanbur (Umpa Gıda)

Milli EğitimSeyidoğlulları

Milli Eğitim: 8-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 4

Hakem: Hasan Uzel

Milli Eğitim: Murat Çelebi, Özgür Yusufreisoğlu, Levent Cengiz, Serdar Pamuklar, Atilla Çolak, Abdullah İleli, İskender Keskin, Cihan Sayım Kardan, Recep Karamehmet

Antrenör: İlhan Sütlü

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Kenan Adıgüzel, Serkan Doğan, Şahin Çoker, Fatih Işık, Adnan Işık, Mikail Kaya, Mustafa Yılmaz

Antrenör: Ethem Kundo

Goller: Dk.5 Mikail Kaya, Dk.14 Adnan Işık, Dk.33-39 Serkan Doğan (Seyyidoğulları Kuruyemiş), Dk.11-20 Levent Cengiz, Dk.15-18-40 Serdar Pamuklar, Dk.17-30 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.37 Abdullah İleli (Milli Eğitim)

 Turnuva Programı   19 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 00.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.