SON DAKİKA

Olgunlar Futbol Turnuvası On dokuzuncu Akşam Maçları

Bu haber 20 Haziran 2015 - 11:17 'de eklendi ve Bu haber 1.540 kez okundu. kez görüntülendi.

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  On dokuzuncu Akşam Maçları

Suev İnşaatHun İlaçlama

Suev İnşaat: 4-Hun İlaçlama: 2

 Hakem: Engin Bıçak

Suev İnşaat: Nihat Köksal, Turgut Okan, Şükrü Güneş, Kemal Güven, Aykut Okan, Cavit Salpat, Turan Varkan, İrfan Şimşek, Adem Tandoğan, Selçuk Başak, Murat Tunçlar, Güngör Açıkgöz

Antrenör: Ayhan Yeniay

Hun İlaçlama: Selçuk Başyazıcı, Gürsu Başpınar, Bülent Bulut, Mustafa Deverenli, Ahmet Hun, Erkan Çetin, Teyfik Öztürk, Yılmaz Karaaslan, Atilla Başyazıcı

Antrenör: Serkan Altunsoy

Goller: Dk.12-24 (Pen.) Atilla Başyazıcı (Hun İlaçlama), Dk.15-17 Cavit Salpat, Dk.27 Şükrü Güneş, Dk.30 Aykut Okan (Suev İnşaat)

Tarım Krediİmparator Tur Tuvasaş

Tarım Kredi: 2-TÜVASAŞ: 4

Hakem: Uğur Garan

Tarım Kredi: Erdoğan Kara, İbrahim Ceylan, Resul Nebioğlu, Asım Dorak, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Abdullah Şentürk, Rıdvan İzgi

Antrenör: Ömer Biler

TÜVASAŞ: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Hüseyin Toç, Aydın Kurucu, Mehmet Ali Çalışkan (!), Kenan Çetinkaya, İbrahim Topçu, İbrahim Kunduracı, Gökhan Millet

Antrenör: Murat Çiçek

Goller: Dk.8 Sinan Kahraman, Dk.10 Asım Dorak (Tarım Kredi), Dk.12-45 Aydın Kurucu, Dk.30 Hüseyin Toç, Dk.37 Kenan Çetinkaya (TÜVASAŞ)

Turnuva Programı

20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.