SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAKARYASPOR: 1-NİĞDESPOR: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

MANİSA SPOR-SAKARYASPOR:3-4

Foto Galeri, Sakaryaspor

Olgunlar Futbol Turnuvası Beşinci Akşam Maçları

Bu haber 04 Haziran 2015 - 9:09 'de eklendi ve Bu haber 2.118 kez okundu. kez görüntülendi.

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Beşinci Akşam Maçları

ol ens

kaynarca birand betonimren ciğercisi

Kaynarca Birand Beton: 2-İmren Ciğercisi: 8

Hakem: Erdi Öz

Kaynarca Birand Beton: İlker Yel, Halit Akın, Celal Bayrak, İsmail Ceylan, Ali Kudu, Ahmet Altay, Bahattin Fıçıcı, Nusret Türkmen, Sezgin Tutar, Gökmen Küçük

Antrenör: Nusret Türkmen

İmren Ciğercisi: Şaban Çolak, Ekrem Taşdemir, Yusuf Yazıcı, Vedat Tapan, Hasan Altuntaş, Sinan Kahraman, Fahri Denli, Habib Aydın, Yener Ersoy, Erol Çağlın, Selim Karaaslaner, Yusuf Örengül, Tuncay Gülay

Antrenör: Akif Arslan

Goller: Dk.3-5-20 Habib Aydın, Dk.12 Sinan Kahraman, Dk.23 Yusuf Yazıcı, Dk.35-40 Yener Ersoy, Dk.45 Hasan Altuntaş (İmren Ciğercisi), Dk.22-48 Bahattin Fıçıcı (Kaynarca Birand Beton

Merkez Oto

Merkez Oto: 11-Alkan İç giyim&Katlı Pazar: 3Alkan İç giyim

Hakem: Hasan Işık

Merkez Oto: Veysel Beşik, İsa Mercan, Yasin Yılmaz, Selim Çatalbaş, Bülent Belat, Osman Gümüştaş, Yavuz Çangır, Aydın Şahin

Antrenör: Kamil Tantaoğlu

Alkan İç giyim&Katlı Pazar: Ersin Diler, Önder Batmacı, Aydın Alkan, Sezai Çapa, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Fatih Şen, Erol Özbahçeli, Cemil Kopsalı

Antrenör: Agah Şen

Goller: Dk.1-18-37-42-43-47 Selim Çatalbaş, Dk.7-12-39 Bülent Belat, Dk.11 Yasin Yılmaz, Dk.35 Veysel Beşik (Merkez Oto), Dk.28-38-41 Fatih Şen (Alkan İç giyim&Katlı Pazar)

Tarım KrediAydın Gıda

Tarım Kredi: 2-Aydın Gıda: 1

Hakem: Rahmi Utku Kocaer

Tarım Kredi: Erdoğan Kara, İsa Müslim, Yüksel Kadıoğlu, Ali Koç, Sami Durgut, Ömer Akdeniz, Abdullah Şentürk, Asım Dorak, İbrahim Ceylan, Rıdvan İzgi, Sinan Kahraman

Antrenör: Ömer Diler

Aydın Gıda: Nuri Çelik, Fikret Karakaş, Celal Çevik, Ömer Uluköylü, Engin Tantan, Ali Paşa Fazlıoğlu, İrfan Dinçer, Kudret Tatarhan, Ali Uğur Özen, İmdat Kum

Antrenör: Şener Dönmez

Goller: Dk.4 Ömer Akdeniz, Dk.9 Asım Dorak (Tarım Kredi), Dk.46 İrfan Dinçer (Aydın Gıda)

Kocaali AktaşsporAkyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Kocaali Aktaşspor: 5-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: 6

Hakem: Uğur Garan

Kocaali Aktaşspor: Mürsel Yüksel, Halil Karaaslan, Eyüp Berk, Erdal Narin, Ayhan Kalyoncu, Meriç Akkaya, Orhan Tok, Mustafa Ateş, Murat Şengül

Antrenör: Cengiz Gündüz

Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: Erdem Koç, Birol Karga, Mustafa Bilgin, Recep Koşar, İlyas Asan, Ayhan Muşmuloğlu, Bünyamin Kahveci, Özcan Bulut, Kadir Kerim, Hasan Ali Yamak

Antrenör: Yakup Aynacı

Goller: Dk.3-27-29-49 Eyüp Berk, Dk.45 Meriç Akkaya (Kocaali Aktaşspor), Dk.16-30-33-37 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.21-45 İlyas Asan (Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak)

Bosna PırıldarSuev İnşaat

Bosna Pırıldar&Adapey: 1-Suev İnşaat: 3

Hakem: Engin Bıçak (!)

Bosna Pırıldar&Adapey: Ferruh Bayram, Çetin Tunçat, Metin Öztürk, Erdem Baykan, Erdoğan Talay, Mustafa Çabuk, Hakan Muti, Metin Söyler, Cevat Koç

Antrenör: Asım Dorak

Suev İnşaat: Nihat Köksal, Turgut Okan, Musa Kahraman, Güngör Açıkgöz, İrfan Şimşek, Aykut Okan, Adem Tandoğan, Şükrü Güneş, Kemal Güven, Cavit Salpat, Murat Tunçlar

Antrenör: Ayhan Yeniay

Goller. Dk.4 Erdoğan Talay (Bosna Pırıldar&Adapey), Dk.18 Adem Tandoğan, Dk.22 Aykut Okan, Dk.49 Güngör Açıkgöz (Suev İnşaat)

Turnuva Programı

4 Haziran 2015 Perşembe

Saat 19.30 Milli Eğitim-Sakarya İz Reklam

Saat 20.30 Akyazıspor-Gebze Marmara Gazetesi

Saat 21.30 Sporpoint-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Yıldız Yemek-TÜVASAŞ

Saat 23.30 İdes Elektronik-Kayar Sucuk

5 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Akyazıspor

Saat 20.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-Sessan Makine

Saat 21.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Santaş İnşaat-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk

Saat 23.30 Entosan İlaçlama-Kocaeli Mastırlar

6 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Suev İnşaat-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 20.30 Famec Raylı Sistemleri-Kaynarca Birand Beton

Saat 21.30 Eski Reji-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaali Demir Emlak-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Ada Yıldız Mekine-Ertaş Harita

7 Haziran 2015 Pazar

Seçimler münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

8 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Gebze Marmara Gazetesi-Dem-Ak Harita

Saat 20.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Umpa Gıda

Saat 21.30 Tarım Kredi-Osman Halil Madencilik

Saat 22.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Merkez Oto

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Akyazıspor

9 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Kocaali Aktaşspor

Saat 20.30 NTK Yapı-Aydın Gıda

Saat 21.30 Sakarya İz Reklam-Ata Metal&Simitçiii

Saat 22.30 Bosna Pırıldar&Adapey-Kuzey Yıldızı

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Milli Eğitim

10 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Akyazıspor-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Düzce Rafting-Ertaş Harita

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Suev İnşaat

Saat 22.30 Sporpoint-İdes Elektronik

Saat 23.30 Kocaali Demir Emlak-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

11 Haziran 2015 Perşembe

Saat 19.30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası

Saat 20.30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama

Saat 21.30 Sessan Makine-Kayar Sucuk

Saat 22.30 Mahsa İnşaat-Gebze Marmara Gazetesi

Saat 23.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat

12 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri

Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 21.30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi

Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam

Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

13 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii

Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım kredi

Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji

14 Haziran 2015 Pazar

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey

Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine

15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto

16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda

Saat 20.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Milli Eğitim

Saat 21.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 22.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 23.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.