Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 5nci Akşam Maçları
Sevgi Polikliniği: 3-Lider Reno&Zenginler İnşaat: 3
Hakem: Tayfun Topuzayak
Sevgi Polikliniği: İlhan Sezgin, Sezgin Cumhur, Gökhan Tetik, Tekin Işık, Nadir Kurt, Kasım Çoker, Turgay Koçkar, Suat Baş, Hakan Sezvan, Selçuk Aral, Murat Dorak, Engin Vatan
Antrenör: Yok
Lider Reno&Zenginler İnşaat: Tibet Mentaş, Fatih Nogay, Abdullah Akyol, Emre Uludere, Ali Osman Gürsoy, Mustafa Ay, Özay Akgün, İsmail Yazgan, Serkan Şen, Önder Akçay, Hakan Tosun, Mustafa Kabukçu
Antrenör: Önder Akçay
Goller: Dk.17-50+1 Hakan Sezvan, Dk.41 Engin Vatan (Sevgi Polikliniği), Dk.32 Özay Akgün, Dk.48 Ali Osman Gürsoy, Dk.50+2 İsmail Yazgan (Lider Reno&Zenginler İnşaat)
Sarı Kart: Dk.16 Nadir Kurt (Sevgi Polikliniği)
Başak Traktör: 4-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 8
Hakem: Tayfun Topuzayak
Başak Traktör: Şerafettin Özdemir, Murat Tale, Sefer Dilber, Hakan Harmanlı, Ali Sezer, Engin Mercan, Ayhan Beşcan, Ersan Ulu, Mustafa Aldemir, Ertan Gençoğlu
Antrenör: Hüseyin Tataroğlu
Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Hasan Reis, Servet Duman, Mustafa Kolat, Metin Aydınlı, Haydar Koç, Abdullah İleli, Doğan Konuldar, Enis Tort, Sinan Sarı
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.5-30 Metin Aydınlı, Dk.10 Enis Tort, Dk.13 Servet Duman, Dk.21-48 Haydar Koç, Dk.23 Abdullah İleli, Dk.42 Sinan Sarı (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon), Dk.38-44-49 Ayhan Beşcan, Dk.47 Murat Tale (Başak Traktör)
Ada Çit Sistemleri: 4-Dominspor: 11
Hakem: Semih Kahraman
Ada Çit Sistemleri: Taner Erarslan, Erol Ekşi, Uğur Erkan, Özgür Er, Aytaç Akın, Selçuk Delikara, Aytaç İşgüven, Kerim Ekşi
Antrenör: İbrahim Koşutan
Dominspor: Önder Gökdemir, Ömer Ateş, Hamza Gezmiş, Mehmet İnce, Tamer Yüksel, Ekrem Ekşioğlu, Eser Balaban
Antrenör: Faruk Güdül
Goller: Dk.1-21-50+2 Hamza Gezmiş, Dk.11-15-43-45-50+1 Ömer Ateş, Dk.23 Tamer Yüksel, Dk.24-49 Ekrem Ekşioğlu (Dominspor), Dk.32 Aytaç İşgüven, Dk.39-47 Selçuk Delikara, Dk.50 Özgür Er (Ada Çit Sistemleri)
Detay Harita İnşaat: 2-Akyazıspor: 2
Hakem: Tayfun Güz
Detay Harita İnşaat: Kerim Kibar, Bayram Çolak, Namık Kemal Yılmaz, Akan Mıhçı, Yakup Vergül, Adil Yazıcı, Berat Ferik, Atilla Başyazıcı
Antrenör: Namık Kemal Yılmaz
Akyazıspor: Mesut Özkan, Nadir Orsavaş, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Serdar Gürkan, Hasan Sabri Yılmaz, Mehmet Sarı, Taşkın Orsavaş, Hasan Altuntaş
Antrenör: Selim Toprak
Goller: Dk.4-10 Bayram Çolak (Detay Harita İnşaat), Dk.42 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.50 Sadettin Dağlı (Akyazıspor)
Sarı Kartlar: Dk.25 Adil Yazıcı, Dk.40 Atilla Başyazıcı (Detay Harita İnşaat), Dk.43 Hasan Altuntaş, Dk.50+2 Hasan Altuntaş (Akyazıspor)
Kırmızı Kart: Dk.50+2 (2nci Sarı) Hasan Altuntaş (Akyazıspor)
1837 Sapanca Mido Botanik: 6-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş: 4
Hakem: Tayfun Güz
1837 Sapanca Mido Botanik: Hüseyin Fındıkçı, Kemal Cavnar, Emrah Çetiner, Efkan Akarlar, Yusuf Taylan, Cem Başar, Fahri Erkan, Savaş Başar, Erhan Tanta, Serkan Koçak, Kadir Aslan
Antrenör: Buğra Cebeci
Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş: Yusuf Bozkurt, Fatih Şaşmaz, Muhammed Yoldaş, Ahmet Altay, Metin Güntepe, Nuri Çolak, Emre Canol
Antrenör: Nusret Türkmen
Goller: Dk.3-21-34 Kemal Cavnar, Dk.29 Yusuf Taylan, Dk.30 Cem Başar, Dk.43 Erhan Tanta (1837 Sapanca Mido Botanik), Dk.18-20 Metin Güntepe, Dk.32 Emre Canol, Dk.34 Nuri Çolak (Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş)
Sarı Kartlar: Dk.29 Fatih Şaşmaz, Dk.46 Metin Güntepe (Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş)
Turnuva Programı
20 Temmuz Çarşamba
Saat 19.30 Toy Aydınlatma-Hendek Cadde Market
Saat 20.30 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Gebze Master (Olgunlar)
Saat 21.30 UMPA Gıda-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)
Saat 22.30 FAMEC Raylı Sistemler-Akyazı Dostlar (Olgunlar)
Saat 23.30 Milli Eğitim-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)
21 Temmuz Perşembe
Saat 19.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 20.30 Akyazı ANC Mobilya-SAFAMDER (Gençler)
Saat 21.30 TURYAP Aydınlı Ticaret-Merkez Oto (Gençler)
Saat 22.30 Akyazı Alaağaç Yumurta-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)
Saat 23.30 Akın Koç Un Fabrikası-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)