Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 29ncu Akşam Maçları
Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş: 0-Kahve Dükkanı: 3
NOT: Saat 20.00’de başlaması gereken karşılaşma, Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş Takımının sahaya çıkmaması nedeniyle iptal olmuştur. Turnuva Tertip Komitesi, müsabakayı, Kahve Dükkanı Takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil etmiştir.
—
Milli Eğitim: 2-Emre Demircioğlu İnşaat. 4
Hakem: Enis Olucak
Milli Eğitim: İsa Aydınlı, Salim Yüksel, Meriç Akkaya, Murat Gürtürk, Ali Tokgünaydın, Adem Aslan, Serdar Pamuklar, Murat Kantarcı, Atilla Çolak
Antrenör: İlhan Sütlü
Emre Demircioğlu İnşaat: Uğur Beler, Mustafa Yılgenci, Hakim Karakaya, Özgür Yusufreisoğlu, Fatih Faruşoğlu, Hasan Kan, Ayhan Kalyoncu
Antrenör: Hayrettin Kandaz
Goller: Dk.6-10 Serdar Pamuklar (Milli Eğitim), Dk.9-47 Hakim Karakaya, Dk.33-38 Fatih Faruşoğlu (Emre Demircioğlu İnşaat)
Sarı Kart: Dk.25 Ali Tokgünaydın (Milli Eğitim)
—
Suev İnşaat: 7-Oto Aydeniz: 7
Hakem: Engin Bıçak
Suev İnşaat: Ünal Yüksel, Turgut Okan, Musa Kahraman, Yusuf Gergin, Soner Büyükergun, Ahmet Uçar, Şükrü Güneş, Hasan Kol, Aykut Okan, Cavit Salpat, Sedat Memiş
Antrenör: Selçuk Başak
Oto Aydeniz: Behçet Al, Fatih Özaltun, Süleyman Bektaş, İlker Doğan, Rıfat Demir, Hakan Muti, Seyhan Dinç, Erdoğan Talay, Ferruh Karataş
Antrenör: Savaş Kılınç
Goller: Dk.3-14-35-37 Ferruh Karataş, Dk.5-21 Seyhan Dinç, Dk.24 Hakan Muti (Oto Aydeniz), Dk.4-26-29-42 Soner Büyükergun, Dk.23 Yusuf Gergin, Dk.31 Turgut Okan, Dk.49 Aykut Okan (Suev İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.45 Turgut Okan, Dk.47 Musa Kahraman (Suev İnşaat)
—
Domin Spor Malzemeleri: 2 -Sapanca 1837: 6
Hakem: Murat Baş
Domin Spor Malzemeleri: Önder Gökdemir, Hızır Demir, Ömer Ateş, Tamer Yüksel, Serdar Uysal, Eser Balaban
Antrenör: Faruk Güdül
Sapanca 1837: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Savaş Başar, Erhan Tanta, Kemal Cavnar, Serkan Koçak, Yusuf Taylan, Fahri Arkan
Antrenör: Buğra Cebeci
Goller: Dk.10-13-40 Erhan Tanta, Dk.19 (K.Kalesine) Eser Balaban, Dk.20 Efkan Akarlar, Dk.27 Serkan Koçak (Sapanca 1837), Dk.16 (Pen.)-46 Ömer Ateş (Domin Spor Malzemeleri)
—
Turnuvanın Programı
15 Ağustos Pazartesi
Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)
Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)
Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)
16 Ağustos Salı
Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)
Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)
Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler)
17 Ağustos Çarşamba
Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)
Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)
Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)
Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)
Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)
İLK TUR SONU
—