SON DAKİKA

EKŞİ’NİN MALİ TABLOSU

Foto Galeri, Sakaryaspor

Olgunlar Futbol Turnuvası 25nci Akşam Maçları

Bu haber 11 Ağustos 2016 - 9:50 'de eklendi ve Bu haber 1.245 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  25nci Akşam Maçları

Kocaali Murat Duman EmlakAltınhan AVM (1)

Kocaali Murat Duman Emlak: 14-Altınhan AVM: 3

Hakem: Enis Olucak

Kocaali Murat Duman Emlak: Yasin Emecan, Erkal Koç, Uğur Tarakçı, Barış Turgut, Erkan Durgut, Volkan Zehir

Antrenör: Raşit Emecan

Altınhan AVM: İlyas Al, Bilal Akbulut, Tamer Topçu, Doğan Canbazoğlu, Hakan Korkmaz, Ersin Kaya, Nail Dağhan, Fatih Demir

Antrenör: Nail Dağhan

Goller: Dk.2-4-18-21-23-26-28-40 Barış Turgut, Dk.27 Uğur Tarakçı, Dk.31-33-35-41-50 Yasin Emecan (Kocaali Murat Duman Emlak), Dk.5-46 Nail Dağhan, Dk.13 Tamer Topçu (Altınhan AVM)

Çapa EşarplarıMerkez Oto (1)

Çapa Eşarpları: 4-Merkez Oto: 4

Hakem: Gökhan Tezgel

Çapa Eşarpları: Adem Sobacı, Erol Özbahçeli, Ferdi Tüfekçi, Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Cengiz Kuybulu, Özgür Ömez, Sezai Çapa, Şükrü Yavuz

Antrenör: Ayhan Sevinç

Merkez Oto: İsa Mercan, Ömer Çomaklı, Osman Gümüştaş, Ertugan Özkan, Eray Kırgöz, Tekin Yılmazkaya, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Gümüştaş

Antrenör: Şahin Celep

Goller: Dk.7-33-38 Mehmet Gümüştaş, Dk.8 Muzaffer Aydınlı (Merkez Oto), Dk.11-19 Hakan Öncü, Dk.14-49 Özgür Ömez (Çapa Eşarpları)

Sarı Kartlar: Dk.29 Cengiz Kuybulu, Dk.38 Adem Sobacı (Çapa Eşarpları), Dk.32 Osman Gümüştaş (Merkez Oto)

Akyazı Alaağaç Yumurta (2)Yılko Grafik Sakarya İz Reklam

Akyazı Alaağaç Yumurta: 5-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: 10

Hakem: Hasan Işık

Akyazı Alaağaç Yumurta: Burhan Dertlioğlu, Bülent Dönmez, Yener Dönmez, Ali Dertli, İrfan Dinçer, Alim Gül, Soydan Kap, Ali Rıza Serdar, Aydın Birincioğlu, İbrahim Bostan, Mustafa Aydın, Tugay Yıldırım, Emre Özdemir, Süleyman Gençoğlu

Antrenör: Yılmaz Dertli

YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: Erkan Çetin, Ahmet Demir, İsmail Acar, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Yılmaz Demir, Fuat Karadağ

Antrenör: Kerem Ergünoğlu

Goller: Dk.5-38-39-46 Nail Kurt, Dk.17-30 Naim Çınar, Dk.21-50 Yılmaz Demir, Dk.28 (K.Kalesine) Yener Dönmez, Dk.48 Özcan Sönmez (YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam), Dk.8 İbrahim Bostan, Dk.16-37 Emre Özdemir, Dk.29 Tugay Yıldırım, Dk,45 Ali Rıza Serder (Akyazı Alaağaç Yumurta)

Altanlar Mobilya&SapaksporSuev İnşaat&Düzce Hacı (1)

Altanlar Mobilya Sapakspor: 6-Suev&Düzce Hacı Alibey: 8        

Hakem: Şuayip Bayhan Yeşil

Altanlar Mobilya Sapakspor: Nurettin Sınırcı, Necmettin Demiryol, Yavuz Öztürk, Vatan Erman, Resul Ceylan, Bülent Uyarım, Fatih Elipek, Salih Orta, Paşa Şahin, Necati Şahin

Antrenör: Sedat Kuçin

Suev&Düzce Hacı Alibey: Recep Kolomaç, Bahattin Kurt, Cengiz Yazıcı, Sedat Pınar, Selçuk Başak

Antrenör: Ayhan Yeniay

Goller: Dk.2 Resul Ceylan, Dk.15-20-35 Paşa Şahin, Dk.22 (Pen.)-40 Vatan Erman (Altanlar Mobilya Sapakspor), Dk.11-23-27-41-46 Sedat Pınar, Dk.17-26 Cengiz Yazıcı, Dk.44 (Pen.) Selçuk Başak (Suev&Düzce Hacı Alibey)

Sarı Kart: Dk.44 Paşa Şahin (Altanlar Mobilya Sapakspor)

Turnuvanın Programı

11 Ağustos Perşembe

Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

12 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)

13 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

15 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

16 Ağustos Salı

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler

17 Ağustos Çarşamba

Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)

Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

İLK TUR SONU

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.