Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 22nci Akşam Maçları
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 1-Remax Hür: 10
Hakem: Hakan Adlı
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Numan Gülsevin, Mehmet Özbilgin, İmdat Kum, Nejat Eroğlu, Savaş Kılınç, Tamer Arancı, Yıldıray Saka, Şeyhmuz Aluş, Bülent Tuğcu
Antrenör: Vahit Amasyalı
Remax Hür: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Hüseyin Toç, Vahit Akbaş, Orhan Uzel, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Mehmet Ali Çalışkan
Antrenör: Murat Çiçek
Goller: Dk.4-19-30-48 Aydın Kurucu, Dk.10-28-43 Hüseyin Toç, Dk.15 Mehmet Ali Çalışkan, Dk.47 Recai Eker, Dk.49 Vahit Akbaş (Remax Hür), Dk.21 İmdat Kum (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)
Sarı Kartlar: Dk.36 Mehmet Ali Çalışkan, Dk.44 Orhan Uzel (Remax Hür)
—
Uzman Kimya: 5-SAFAMDER: 3
Hakem: Harun Pekyürek
Uzman Kimya: Orhan Arduç, Faruk Kavakcı, Rasim Süha Sarı, Orhan Tok, Emrah Toylar, Fatih Kavakçı, Bedri Gel, Egemen Abuç
Antrenör: Ümit Aslıtürk
SAFAMDER: Ergün Özgür, Bahattin Çakar, Hakan Deniz, Ekrem Aslan, Bülent Kılıç, Kemal Demirci, Engin İmamoğlu, Serdar Eliyok
Antrenör: Kadir Genç
Goller: Dk.3 Bülent Kılıç, Dk.20-49 (Pen.) Engin İmamoğlu (SAFAMDER), Dk.7 Fatih Kavakçı, Dk.17 Emrah Toylar, Dk.19-36 Bedri Gel, Dk.24 Orhan Tok (Uzman Kimya)
Sarı Kartlar: 26 Engin İmamoğlu, Dk.29 Ergün Özgür, Dk.45 Hakan Deniz (SAFAMDER)
—
Akyazıspor: 1-Çiftçi Kardeşler: 10
Hakem: Uğur Garan
Akyazıspor: Habil Demirtaş, Sedat Kardeş, Ahmet Kahveci, Yılmaz Yavuz, Ömer Uluköylü, Dursun Kılıç, Nail Kahveci (K.Kart), Mehmet Akcan
Antrenör: Habil Demirtaş
Çiftçi Kardeşler: Recep Durak, Saffet Kaplan, Fevzi Açıkgöz, Murat Vatansever, Seyit Tarım, Cahit Gürkaynak, Akif Arslan, Blerim Mula, Yener Ersoy
Antrenör: Adnan Durak
Goller: Dk.7-13 Akif Arslan, Dk.10 Yener Ersoy, Dk.22-44-50 Cahit Gürkaynak, Dk.26-38 Murat Vatansever, Dk.30 (K.Kalesine) Mehmet Akcan, Dk.42 Seyit Tarım (Çiftçi Kardeşler), Dk.39 Ömer Uluköylü (Akyazıspor)
Sarı Kart: Dk.20 Nail Kahveci (Akyazıspor)
Kırmızı Kart: Dk.41 (2nci Sarıdan) Nail Kahveci (Akyazıspor)
—
Bosna Er Yapı: 6-Çapa Eşarpları: 4
Hakem: Gökhan Tezgel
Bosna Er Yapı: Engin İrdem, Cem Korkmaz, Musa Avcı, Serkan Gümüşel, Murat Bayram, Birol Yavuz
Antrenör: Suat Onar
Çapa Eşarpları: Adem Sobacı, Erol Özbahçeli, Ferdi Tüfekçi, Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Cengiz Kuybulu, Özgür Ömez, Sezai Çapa, Şükrü Yavuz
Antrenör: Ayhan Sevinç
Goller: Dk.10-27 Serkan Gümüşel, Dk.24-36 Cem Korkmaz, Dk.29 Murat Bayram, Dk.50 Birol Yavuz (Bosna Er Yapı), Dk.25 Hakan Öncü, Dk.31-43-50+1 Özgür Ömez (Çapa Eşarpları)
Sarı Kartlar: Dk.48 Şükrü Yavuz (Çapa Eşarpları). Dk.50+2 Cem Korkmaz (Bosna Er Yapı)
—
Turnuvanın Programı
06 Ağustos Cumartesi (Tatil)
Tüm Olgunlar Futbol Camiası, Demokrasi Nöbetine katılacağından dolayı, maç yapılmayacaktır.
7 Ağustos Pazar
Saat 20.00 Akyazı ANC Mobilya-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)
Saat 21.00 Başak Traktör-Sevgi Polikliniği (Gençler)
Saat 22.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Eski Reji (Gençler)
Saat 23.00 Toy Aydınlatma-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)
8 Ağustos Pazartesi
Saat 20.00 Gebze Master-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)
Saat 21.00 Akyazı Dostlar-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)
Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)
Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-UMPA Gıda (Gençler)
9 Ağustos Salı
Saat 20.00 Kocaali Murat Duman Emlak-Altınhan AVM (Gençler)
Saat 21.00 Çapa Eşarpları-Merkez Oto (Gençler)
Saat 22.00 Akyazı Alaağaç Yumurta-YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam (Olgunlar)
Saat 23.00 Altanlar Mobilya Sapakspor-Suev&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)
10 Ağustos Çarşamba
Saat 20.00 SAFAMDER-Bosna Er Yapı (Gençler)
Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.00 Kayarlar Grup-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)