OLCAY SEZER BALKANŞAMPİYINASINDA GÜMÜŞ MADALYA

BÜYÜKŞEHİR YENİ YILDIZI OLCAY SEZER

METADATA-START
METADATA-START

OLCAY SEZER’DEN GÜMÜŞ MADALYA

OLCAY SEZER BALKANŞAMPİYINASINDA GÜMÜŞ MADALYA

29-30-31 Mayıs Tarihlerinde Montenegro’da Yapılan 20. Yıldızlar Balkan Şampiyonasında 2003 Doğumlu Erkekler 50 kg’da Ülkemizi Temsil Eden Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Karate Branşı Sporcusu Olcay SEZER Gümüş Madalya Kazandı.

METADATA-START
METADATA-START

Karate Milli Takımına Her Kategoride Sporcu veren Büyükşehir Karate Takımının Yeni Yıldızı Olcay SEZER Oldu.

Kariyerinde İlk Kez Milli Takımda Ülkemizi Temsil Eden Sporcumuz 50 kg’da Mücadele Ettiği Balkan Şampiyonasında 1. Turda Sırp Rakibini 2. Turda Bulgar Rakibini 3. Turda Hırvat Rakibini Yenerek Yarı Finale Çıktı Yarı Finalde Bir Diğer Hırvat Rakibini’de 4-0’la Geçen Olcay SEZER Finalde Karşılaştığı Bosna Hersekli Rakibi İle 0-0 Berabere Kaldı. Beraberlik Sonunda Hakem kararı İle Şampiyonluğu Kaçıran Sporcumuz Ülkemize Gümüş Madalya Kazandırdı.

METADATA-START
METADATA-START

Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Karate Antrenörü Aynı Zamanda Yıldız Milli Takım Antrenörü Mustafa SOLMAZ Yaptığı Açıklamada ; Montenegro’da Yapılan Balkan Şampiyonasında 11 Ülkeden Sporcuların Yarıştığını Türk Milli Takımının Takım Halinde Şampiyon Olduğunu Başarılı Bir Şampiyona Geçirdiklerini Belirtti.

METADATA-START
METADATA-START

Olcay Sezer İle İlgili Olaraktan Olcay Kulübümüzün Alt Yapısından Yetişmekte Olan Başarılı Sporcularımızdan İlk kez Bu Sene Milli Takıma Seçildi Montenegro’ da Başarılı Maçlar Çıkardı Finalde Hakem Kararı İle Mağlup Oldu Kendisi İçin Kulübümüz Adına Önemli Bir Başarı Elde Etti, Biz Sakarya Büyükşehir Belediye Karate Takımı Olarak Amacımız Milli Takımımıza Her Kategoride Sporcu Vermek ve Ülkemize Madalya Kazandırmak Bu Doğrultuda Olcay’ın Madalyası Önemliydi Bunu Başardığı İçin Mutluyuz İyi Bir Sporcu Önünde Uzun Yıllar Var Bu Onun İçin Başlangıç Olmalı Hedef Bu Değil Hedef Daha İlerisi Olmalı Bu Doğrultuda Yapılan İşi Büyütmeden Ama Önemseyerek  Adımlarımızı Atıyoruz. Kulüp Başkanımız Orhan BAYRAKTAR Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Tabikide Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki TOÇOĞLU’nun Önemli Destekleri İle Bu Yolda Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz Dedi.

METADATA-START
METADATA-START

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!