Okullu Pedalların   Ödül Sevinci « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

SANTRA) TOP PATLADI..

Köşe Yazıları

Salı Sofrası)THE  END

Köşe Yazıları

Okullu Pedalların   Ödül Sevinci

Bu haber 09 Nisan 2019 - 20:42 'de eklendi ve Bu haber 6 kez okundu. kez görüntülendi.

Okullu Pedalların   Ödül Sevinci

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Bisiklet İl Birinciliği (Tüm Kategoriler) yarışları sona erdi.

Yeni Sakarya Stadı çevresinde düzenlenen Okul Sporları Bisiklet İl Birinciliği yarışlarının startını Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel verdi. Spor Şube Müdürü Murat Acar,  Okul Sporları İl Temsilcisi İlhan Sütlü ve Bisiklet İl Temsilcisi Serkan Cerrahoğlu’nun da yakından takip ettiği yarışların ardından başarılı olan sporculara ödülleri takdim edildi. Küçük kızlar ve küçük erkeklerde takım halinde Kazım Karabekir O.O. , genç kızlarda ise H.Zehra Akkoç A.Lisesi şampiyon oldu.

 

Sakarya Okul Sporları Bisiklet İl Birinciliği Yarışma Sonuçları

Minik Erkekler Ferdi Sıralama

1-Yiğit Fescioğlu (Teksen)

2-Doruk Bilgin (Teksen

3-Harun Efe İnanç (Kazım Karabekir O.O.)

4-Ceyhun Öztürk (Teksen)

Minik Erkekler Takım Sıralama

1-Özel Teksen O.O.

2-Arifiye Kazım Karabekir O.O.

3-Özel İlke Okulları

Minik Kızlar Ferdi Sıralama

1-Doğa Eda Tükenmez (İlke Okulları)

2-Zeynep Toprak (İlke Okulları)

Küçük Erkekler Ferdi Sıralama

1-Efe Yavuz (Kazım Karabekir O.O.)

2-Yavuz Selim Bayrak (Kazım Karabekir O.O.)

3-Hasan Ahmet Bilgin (Kazım Karabekir O.O.)

4-Bedirhan Aslan (Kazım Karabekir O.O.)

Küçük Erkekler Takım Sıralaması

1-Kazım Karabekir O.O.

2-Özel İlke O.O.

Küçük Kızlar Ferdi Sıralama

1-Tuğba Ceren T. (Ali Dilmen O.O.)

2-Ayça Akyüz (Kazım Karabekir O.O.)

3-Şevval Mine Çağlar (Kazım Karabekir O.O.)

4-Ebru Meral (Kazım Karabekir O.O.)

Küçük Kızlar Takım Sıralaması

1-Kazım Karabekir O.O.

Yıldız Kızlar Ferdi Sıralama

1-Zeynep Yıldız (Kazım Karabekir O.O.)

Yıldız Erkekler Ferdi Sıralama

1-Efe Ölçür (Kazım Karabekir O.O.)

2-Ali Dişli (Kazım Karabekir O.O.)

3-M.Efe Bulat (Kazım Karabekir O.O.)

4-M.Emirhan Demir  (Kazım Karabekir O.O.)

Yıldız Erkekler Takım Sıralaması

1-Kazım Karabekir O.O.

2-Özel İlke O.O.

Genç Erkekler (A) Ferdi Sıralama

1-Bedirhan Eryılmaz (Cumhuriyet And.Lisesi)

2-Üzeyir İsmail Bahtiyar (Adap. İ.H.L.)

3-Batuhan Karagöz (Kale And. Lisesi)

4-Eren Fidan (Altınküre L.)

Genç Erkekler (A) Takım Sıralaması

1-Cumhuriyet And. Lisesi

2-Altınküre And. Lisesi

Genç Erkekler (B) Ferdi Sıralama

1-Ata Karaberberoğlu ( Spor Lisesi)

2-Muhammed Kerem İnanç (Cumhuriyet A.L.)

3-Ali Kenarı (Güneşler A.L.)

4-Kerem Öztürk (Spor Lisesi)

Genç Erkekler (B) Takım Sıralaması

1-Sakarya Spor Lisesi

Genç Kızlar (B) Ferdi Sıralama

1-İrem Özdemir  (H.Zehra Akkoç L.)

2-Berna Çetinkaya (H.Zehra Akkoç L.)

3-Damla Pala (H.Zehra Akkoç L.)

4-Yaren Kurtoğlu (H.Zehra Akkoç L.)

Genç Kızlar (A) Takım Sıralaması

1-Hacı Zehra Akkoç A.L.

Genç Kızlar (B) Ferdi Sıralama

1-Almira Bahar Öner (H.Zehra Akkoç L.)

2-Emine Adıgüzel (Adap MTAL)

3-Sudenaz Sezen Karalar (Sapanca A.L.)

4-Cansu Narin (Spor Lisesi)

Genç Kızlar (B) Takım Sıralaması

1-Hacı Zehra Akkoç A.L.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

PİYASALARDA SON DURUM

  • DOLAR
    -
    -
    -
  • EURO
    -
    -
    -
  • ALTIN
    -
    -
    -
  • BIST 100
    -
    -
    -

EN ÇOK KAZANANLAR

    EN ÇOK KAYBEDENLER

      EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

        BUGÜN 1000TL NE OLDU?

        • -

          BORSA

        • -

          DOLAR

        • -

          EURO

        • -

          ALTIN