NİHAYET ORTADA GÖRÜNDÜLER !

NİHAYET ORTADA GÖRÜNDÜLER !

Sakarya bölgesi üst klasman ve klasman hakemlerinden oluşan bir yönetim geçen yıl Sakarya Faal futbol hakemleri ve Gözlemcileri Derneği yönetimine gelmişlerdi. Ala ne olduysa bu sezon başında oldu ve bu yönetim genel kurul kararı alarak toptan istifa ettiler. Gerekçe olarak genelde İl hakem kurulu ile sürekli geçimsizlik denildi. Genel kurul yapıldı, Genel kurula bu arkadaşların hiçbiri gelmediği gibi onları destekleyenlere de bir alternatif mangal düzenleyerek seçime gitmemeleri sağlanmıştı. Ama seçimde ekseriyet sağlandı ve derneğe Özgür Aygün Başkanlığında yeni bir yönetim geldi ve işler bir şekilde yürüyor.

SESSİZCE GELDİLER VE GTTİLER !Hakemler-1 Hakemler-2

Ama çok enteresandır klasman hakemleri ve diğer arkadaşları ne maçlara çımıyorlar, ne de olgunlar turnuvasında görev alıyorlardı. Ama geçen akşam büyü bozuldu ve bu arkadaşlardan Aydın Engin, Ömer Faruk Yeşil, Burak Olcar, Mehmet Akıncık ve Yunus Eren gibi birkaçı olgunlar turnuvasında göründüler. Kale arkası tribününde yer aldıktan sonra bir süre maçları seyrettiler ve yine geldikleri gibi topluca sahadan ayrıldılar. Yani kısacası Nihayet yüzlerini görebildik.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!