-

-

featured

NAZİLLİ BELEDİYE MAÇI SAAT 19.00’A ALINDI

NAZİLLİ BELEDİYE MAÇI HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Cumartesi günü Yeni Sakarya Atatürk Stadında Nazilli Belediye’yi konuk edecek olan Sakaryaspor bu maçın hazırlıklarına dün de Rüstemler tesislerinde yaptığı antrenmanla devam etti. Elinden sakatlanarak ameliyat geçiren Ramazan Sal yine düz koşular yaparken, diğer oyuncular da Teknik direktör Osman Özdemir nezaretinde here zaman olduğu gibi önce 5’e ikiler ve daha sonra da küçük sahada top kontrolü çalışmaları yaptılar. Sakaryaspor buğün de tek antrenman yaparak Nazilli Belediye maçının hazırlıklarını sürdürecek.

MAÇ SAAT 19.00’A ALINDI

Öte yandan, Sakaryaspor ile Nazilli Belediyespor arasında oynanacak olan maçın saati de belli oldu. Daha önce 14.30 olarak belirlenmesinden sonra,  TFF, Sakaryaspor’un talebini kabul ederek maçın saat 19.00’da oynanmasına karar verdi. 21 Ekim cumartesi günü Sakarya Atatürk Stadı’nda oynanacak olan maç saat 19.00’da başlayacak.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!