Motosiklet festivali .‏

Abone Ol
Daha Fazla

Motosiklet festivali .‏

8.’sini düzenleyeceğimiz uluslararası motosiklet festivalimizi onurlandırmanız bizleri mutlu edecektir.

Festival Alanı: Poyrazlar Gölü        Festival Tarihi: 31-Temmuz-01-02- Ağustos 2015

motorpisiklet  yarışı

Kısa Açıklama :

Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü olarak her yıl düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen,Sakarya Motosiklet festivalimizi 2014 senesinde,kulübümüzün maddi imkansızlıkları nedeni ile düzenleyemedik.2014 yılında tüm Türkiye motosiklet dernekleri ve grupları tarafından üzüntü ile karşılandı.

Ancak,3-4 ay önce Sakarya Valimiz Hüseyin Avni COŞ ile yaptığımız görüşmeler neticesinde,valimiz festivalimizin yapılması için elinden gelen her türlü desteği vereceğini belirterek,bu sene 8.motosiklet festivalini yapma kararını aldı

Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu Başkanlığı,Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü Başkanlığı ve tüm Türkiye motosiklet camiası olarak,Sayın Valimiz Hüseyin Avni ÇOŞ’un bu yakın ilgi ve alakasını en içten iyi dileklerimizle kutlarız.

Kulübümüz tarafından her yıl organize edilen ve geleneksel hale gelen Motosiklet Festivalimizin 8.sini,31-Temmuz 01-02-Ağustos-2015 tarihlerinde (3 gece çadır kalmalı) Poyrazlar Gölü mesire alanında, düzenleyeceğiz.Festivalimiz,Türkiye geneli motosiklet tutkunlarını kapsamakta olup,katılımın bu sene 2000 motosikletten fazla olacağı tahmin edilmektedir.

Festival alanımızda yerel sanatçılarımız,gösteri grupları,çeşitli etkinliklerin tertip edileceği ve protokolün katılımı ile devam eden etkinlik çerçevesinde,yöremizin tanıtımı içinde,kısa motosiklet turları da düzenlenecektir.

Festival alanına girişte,kayıt ve kabul masası hazırlanacak,gelen misafirlerimize çeşitli hediyelerin bulunduğu,hediye paketi ücretsiz verilecektir.

vali

– Ücretsiz Kahvaltı

– Yarışmalar ve Sürpriz Ödüller

– DJ Parti

– Canlı Performanslar

– Gösteriler

– Sınırsız Eğlence

– Festival katılımcılarımıza 7/24 ücretsiz yol yardımımız mevcuttur.

– Festival – Kamp alanının üst bölgesi doğal cross alanıdır.

– Festival girişi ve festival boyunca katılımcılarımızdan katılım ücreti talep edilmeyecek olup, girişte – yarışmalarda – çekilişlerimizde srpriz hediyeler sizleri bekliyor olacaktır.

– Festivalimizde motosiklet ile ilgili standlar açılacağı gibi kulüpler dilediğince stand alanına sahiptirler.

– Festival alanı WC-Lavabolarımız yenilenmiş olup, siz ziyaretçilerimize tüm bu süreçte temiz bir şekilde hizmet verecektir.

– Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığınca 3 gün boyunca festival alanında ambulans bulundurulacaktır.

– Görevli arkadaşlarımız 7/24 talep ve gereksinimlerinize cevap verecek, tüm imkanları sizler için sağlayacaklardır.

afis

TÜRKİYE   MOTOSİKLET KULLANICILARI VE SPORLARI FEDERASYONU

ve

SAKARYA MOTOSİKLETÇİLER SPOR KULÜBÜ

Başkanı                     Erol

(0-530-340 18 54)       0-555 705 60 50 (Cihan ÇİÇEK)

SAKARYA MOTOSİKLETCİLER SPOR KULÜBÜ

 

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!