SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

Mithat ŞAHİN Bilgilendirme

Bu haber 08 Mayıs 2015 - 19:57 'de eklendi ve Bu haber 1.368 kez okundu. kez görüntülendi.

Değerli Basın Mensupları,
‘’Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’’ bilgilendirme toplantısına hoş geldiniz. Sizleri ve sizlerin aracılığıyla Sakarya’lı hemşerilerimizi saygıyla selamlıyoruz.
1986 yılında o dönemin Sakarya Gazetesinin ortaya koymuş olduğu bir fikirle başlatılan olgunlar futbol turnuvası, süre gelen organizasyonlarda katılımını ve heyecanını artırarak günümüze kadar gelmiştir.
Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasını başlatan, bu güne kadar olan organizasyonları yapan, içerisinde yer alan ve emeği geçen kurum ve kişilere huzurlarınızda ekibimiz adına teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum. Ebediyete intikal edenlere Yüce Rab’bimden rahmet diliyorum.
Bu yıl 27’incisi düzenlenecek olan turnuvayı, Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneği olarak 3. defa düzenlemekteyiz. Organizasyonu, Okul Aile Birliği, okul yönetimi ve öğretmenlerin katkılarıyla birlikte gerçekleştirmeye çalışacağız.
Bildiğiniz üzere iki yıldır turnuvanın organizasyonunu bizler yapmaktayız. Hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan gerçekleştirdiğimiz her iki turnuva da, katılanlar ve izleyenler tarafından büyük beğeni görmüştür. Ramazan ayının heyecanıyla birleşen turnuva, naklen yayınıyla internetin ulaştığı her yerden de izlenmektedir.
Sakarya olgunlar Futbol turnuvasını defalarca düzenlemiş olan ve son iki turnuvada da Genel Koordinatörlüğümüzü yapan Şamil BİLGİN kardeşimiz bu yıl bizlerden affını istedi. Bu güne kadar bu turnuvaya katkılarından ötürü, özellikle son iki yıldaki hizmetlerinden dolayı Şamil BİLGİN kardeşimize teşekkür ediyoruz. Bu turnuva ile okulumuza, Milli eğitime ybüyük katkıda bulunduğunun altını çizmek istiyorum.
Biraz sonra açıklayacağımız tertip komitesi, saha içi ve saha dışındaki görevli arkadaşlarımızla birlikte geçen yıl olduğu gibi bu turnuvada da hizmet etmeye devam edeceğiz.
Ben şahsım, tertip komitesindeki diğer arkadaşlarım, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yapılacak faaliyetten şahsımıza herhangi bir parasal katkı beklemiyoruz. Tamamen gönüllü olarak bu projenin içerisindeyiz.
Katılım bedelleri, Spor Kulübü Derneğinin banka hesabına yatmakta olup, dekontları bizlere teslim edilmektedir. Okul Spor Kulübü Derneği olarak, geçen yıl hesabımıza yatan paradan hiç bir harcama yapmaksızın tamamını Okul-Aile Birliği hesabına aktardık. Bildiğiniz üzere Okul-Aile Birlikleri Yönetmelik esasları doğrultusunda kurulurlar, gelirleri, harcamaları ve denetimleri de yine bu yönetmelik çerçevesinde yapılmaktadır.
Değerli Basın Mensupları,
Tertip Komitesi Aşağıdaki Kişilerden Oluşmaktadır.
Mithat Şahin (Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü) Tertip Kurulu Başkanı
Nurettin Elmacı (Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni) Genel Koordinatör.
Feridun Özdemir (İşadamı) Tansu Çiller Tic. Mes. Lisesi Spor Kulübü Başkanı.
Ali Fikri Aşık (Gazeteci ASGD Başkanı) Basın sözcüsü
Adnan Akıncı (Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul-Aile Bir. Bşk.) İdari İşler Sorumlusu
Elgin Fırat ŞENTÜRK (Tansu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni)Tesis sorumlusu
Sevda Erus (İşkadını) Sosyal İşl. Ve Çevre Sor.
Yusuf Koç (İşadamı) üye
Aşkın Kılıç (işadamı) üye

Gençliğinde futbol oynamış ve emekli olmuş, eşiyle çocuklarıyla futbola gönül verenlerin buluştuğu, coşkuyla, heyecanla izlenen bu futbol organizasyonunun güzel geçmesi için çalışmalarımıza başladık ve sürdürmekteyiz.
Bu güne kadar olan organizasyonları yapan ve emeği geçen kurum ve kişilere huzurlarınızda ekibimiz adına bir kez daha teşekkür ediyorum.
Olgunlar turnuvası vesilesiyle de olsa, okulumuz futbol sahasını halı sahaya çeviren, yapımını üslenen, okulumuza böyle bir tesisi kazandıran, tüm organizasyonlara katkı sağlayan, lojistik destek veren, temizlik hizmeti sunan Adapazarı Belediye Başkanlığına, Büyükşehir Başkanlığına teşekkür ediyorum.
27.Sakarya Olgunlar Turnuvasına katılımların yüksek olmasını bekliyor, katılacak takımlara şimdiden başarılar diliyorum.

Mithat ŞAHİN
Tertip Komitesi Başkanı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.