Minikler BasketboldaÖzel Şahin İlkokulu Şampiyon

Minikler Basketbolda Şampiyon  (1)

Minikler Basketbolda Şampiyon Belli oldu

Okul Sporları Minikler Basketbol İl Birinciliği müsabakaları Lütfü Yaman Spor Salonu’nda oynanan final mücadelesi ile sona erdi.

Finalde karşılaşan Özel Şahin İlkokulu ile Özel Erenler Güneş İlkokulu arasındaki mücadelede gülen taraf olan Özel Şahin İlkokulu şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Finalde kaybeden Özel Erenler Güneş İlkokulu ikincilik, Özel Teksen İlkokulu üçüncülük, Özel Enka İlkokulu ise dördüncülük kupasının sahibi oldu.

Dereceye giren okulların kupa ve madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Serdivan İlçe Müdür V. Hüdayi Kaynar, Erenler İlçe Müdür V. Sebahattin Güzel ve Basketbol İl Temsilcisi Alpay Alev takdim etti.

Minikler Basketbolda   (3)Özel Teksen İlkokulu üçüncülük Minikler Basketbolda 2kaybeden Özel Erenler Güneş Minikler Basketbolda 4 , Özel Enka İlkokulu Minikler Basketbolda Şampiyon  (1) Minikler Basketbolda Şampiyon  (5) Minikler Basketbolda Şampiyon  Özel Şahin İlkokulu şampiyonluk

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!