Milli Eğitim ve Halk Eğitim Müdüründen Hendek Karate Kulübüne Ziyaret

featured

Milli Eğitim ve Halk Eğitim Müdüründen Hendek Karate Kulübüne Ziyaret

Hendek Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu, Hendek Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman Yılkın ve müdür yardımcısı İsmail Höbek, Hendek Karate Kulübü’nü ziyaret etti.

Hendek Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu, Hendek Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman Yılkın ve müdür yardımcısı İsmail Höbek, Hendek Karate Kulübü’nü ziyaret ederek, 2023 yılı 1. dönem kuşak terfi sınavında başarılı olan sporcuları tebrik etti ve çikolata ikramında bulundu.

Hendek Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu, Hendek Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman Yılkın ve müdür yardımcısı İsmail Höbek, yaptıkları ziyaretle ilgili olarak şunları söyledi. “Sporcularımızın göstermiş oldukları başarılarından dolayı hepsini yürekten kutluyoruz. Karate branşında Hendek’imiz bir marka haline geldi. Çocuklarımıza emek veren bütün kulüp antrenörlerimizi kutluyoruz. Geleceğin Şampiyonlarının yetiştiği Hendek Karate Kulübüne, bizler de elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.” ifadelerinde bulundular.

Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!