SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAKARYASPOR: 1-NİĞDESPOR: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

MANİSA SPOR-SAKARYASPOR:3-4

Foto Galeri, Sakaryaspor

Merkez takımların dan öneri var

Bu haber 05 Mayıs 2015 - 23:53 'de eklendi ve Bu haber 896 kez okundu. kez görüntülendi.

Merkez Takımlarından bir çoğu Klasman gruplarındaki eşleşmelerden bir vesile ile memnun değiller. Merkezin Futbol ağırlığını her kategoride sırtlanan takımlar sez onbaşı grup belirlemelerinde acele veya köy takımları ile aynı grupta olmak istemiyorlar. Bu takımlar bu konudaki Düşüncelerini Nazim Aktürk ke ile paylaşırken bunun gerekçelerinin içini çıkan olaylarla doldurdular.
HORLANMAKTAN BIKTIK
Bizim Sakaryaya futbol gönlünü açan birçok Merkez takımı yöneticisi ve Teknik adamları yıllardır bu sistem içinde horlandıklarını ,bazen dayakta yediklerini iddia ettiler. Merkez takımları köy köy kasaba dolaşırken , yaşadıklarının kendilerini yıprattığını bu nedenle de merkez gruplarında oynamak istediklerini açıkladılar.
ÖRNEK VAR
Merkez takımları yeni sezonda bunun uygulanması için örnek var dediler. İl Tertip kurulu isterse U 19 Gençler liginde olduğu gibi Klasman liginde ,Akyazı ,Herndek ,Pamukova, Karasu gruplarına ayırarak oynatılabileceği Merkez takımları tarafından iletildi.
KARARLIYIZ
2015-2016 Futbol sezonunda ortaya attıkları düşüncenin peşinde olacaklarını belirten Merkez takım yöneticileri kararlıyız bu uygulama hayata geçmeli dediler. Klasman ligi takım temsilcileri böyle bir uygulama hem sporda şiddetin önünü keserken, hem de kulüpleri ekonomik yönden rahatlatabileceği düşüncesini bizimle paylaştılar( ÖZEL HABER NAZIM AKTÜRK)
kocaali ens

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.