Mazerete Gel

Daha Fazla Göster

Mazerete Gel

17-06-2015  Ankarada MHK daha önceden mazeret bildiren Hakem ,Gözlemci ve gözlemci adaylarını gözlemci adaylarını imtihana tabi tutacak. Sakarya 17-06-2015  Bugün TFFnin  Balkat binasında  yapacağı sınava bir hakem 8 Gözlemci ile katılacak.

ÖZGÜR BAŞKAN GÖZLEMCİ OLACAK
Bu sene Ulusal hakemlikte yaştan devre dışı kalan TFFHGD Başkanı Özgür Aygün Gözlemçiliğe başvurdu. Bunun yanı sıra Mehmet Alemdar ,Reşat Mısır,Serkan Korkmaz ,İsmail Demirtaş ,Ahmet kaya,Özkan Kaval,Ömer Arıkta gözlemci kadrosunda yer almak adına mücadele verecekler. Mehemt Alemdar,Reşat Mısır ve Serkan Korkmaz gözlemci kadrosunda olup yerlerini korumaya çalışacaklar.

YEŞİL DEVAM DEDİ
Kocaelide yapılan sınavlara katılmıyan TFF  Lig yardımcı hakemi Ömer Faru Yeşil için çeşitli söylentiler vardı. Hakemliğ bırakabileceği söylenen Ömer Faruk bu gün yapılacak mazeret sınavına gireceği için bu söylentiler boşa çıktı. Ömer Faruk Yeşil bu günki sınava katılarak en azından yerinde kalma adına mücadele verecek.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!