MADALYA İÇİN VURACAKLAR

Daha Fazla Göster

MADALYA İÇİN VURACAKLAR

Sakarya Harmanlıkspor bünyesinde aktif faaliyet gösteren Boks Takımı, hedefini Türkiye Şampiyonasında ki  madalyalara dikti.

Geçtiğimiz günlerde Zonguldak Ereğli spor salonunda yapılan antrenman boks maçlarında hazırlıklarını  sürdüren  Harmanlıkspor  boks takımı bu yıl iddialı olarak çalışmalarına hız verdi.

Zonguldak Ereğli Kapalı Spor Salonunda oynanan hazırlık antrenman boks karşılaşmaları büyük çekişmeye sahne olurken Harmanlıkspor Boks Takımı oyuncularının hırslı olduğu gözlendi. Harmanlıkspor Kulübü amatör branşlardan boksa önem vermesi yıldız .genç alt ve  üst minikler ile bayan boks takımı büyük ilgi görmesi kulüp yönetiminin bu branştaki faaliyetleri ilersi için umut verdi.Sakarya’mızın Milli takım boks Antrenörü Ertuğrul Akgün önümüzdeki dönem hedeflerinin Türkiye şampiyonalarına katılıp şampiyonluk madalyaları alarak Sakarya’mızı yeniden bokstaki başarıyı elde etmek istediğini söyledi.

boks  erto boks kız boks kızlar

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!