SON DAKİKA

Kürekte Müthiş Heyecan

Bu haber 10 Haziran 2018 - 11:18 'de eklendi ve Bu haber 157 kez okundu. kez görüntülendi.

Kürekte Müthiş Heyecan

Sapanca Gölünde düzenlenen Gençler Kürek Türkiye Kupası müsabakaları nefesleri kesiyor .

Sapanca Gölü’ndeki Kırkpınar parkurunda gerçekleştirilen Türkiye Kupası Müsabakalarında Fenerbahçe, Galatasaray, Türk Balık Adamlar, Şişecam Çayırova, Sinop Gençlik ve Spor ile Sakarya Gençlik Merkezi başta olmak üzere  25 kulüpten 235’i kadın , 717 sporcu madalya arıyor.  9 Haziran 2018 Cumartesi düzenlenen yarışlar nefesleri kesti.

Türkiye Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven, Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar, Sapanca İlçe Spor Müdürü Mehmet Uçar, Kürek Federasyonu yöneticileri başarılı olan sporculara ödüllerini takdim ettiler. Gençler Türkiye Kupası müsabakaları 10 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşecek final müsabakalarının ardından sona erecek.

 Yarışlarda 09 Haziran 2018 Tarihinde alınan Bazı Dereceler ise şöyle

 Master Kadınlar 1x

1.Elif Bekdemir

  1. Betül Kurt

Master Erkekler 2x 1. Seri

1.Özkan Coşkun-Orhan Öztürk

2.Ulaş Gürpınar-Türker Miletli

3.Serhat Dizdaroğlu-Nedim Miletli

Master Erkekler 2x 2. Seri

1.Kayhan Yalçın-Cemal Şenyuva

  1. Emre Çıkıncı-Gökhan Dalgıç

3.Hakan Doğu-Eren Öztürk

Yıldız Kızlar 4x

1.Galatasaray (A)

2.Şişecam Çayırova (A)

3.Adana Gençlik ve Spor

Yıldız Erkekler 1x

1-Galatasaray (A)

2.Şişecam Çayırova

3.Galatasaray (B)

Yıldız Erkek 2-

1.Galatasaray (A)

  1. Şişecam Çayırova
  2. Fenerbahçe (A)

Yıldız Erkekler 2x

1.Fenerbahçe (A)

  1. Galatasaray (A)
  2. Şişecam Çayırova

Yıldız Erkekler 4-

1.Galatasaray (A)

2.Fenerbahçe

3.Galatasaray (B)

Master Erkekler 4x

1.Kayhan Yalçın-Tufan Turanlı

Cemal Şenyuva-Emre Çıkıncı

2.Onur Duman-Eren Öztürk

Hakan Doğu-Ahmet Tolga Toksoy

3.Serhat Dizdaroğlu-Nedim Miletli

Türker Miletli-Ulaş Gürpınar

Küçük Kızlar 4x

1.Hereke Nuh Çimento Kürek

  1. Sümerspor Kürek (A)

3.Şişecam Çayırova

Küçük Erkekler 1x

1-A.Bora Özsekban (F.Bahçe)

2.M.Alper Koçak (Fethiye Bld.)

3.E.Eren Kara (G.Saray (A))

Küçük Erkekler 2x

1.Harun Din. –Ediz Ulak (F.Bahçe (A))

  1. M.Giray Kuşkuş-Sezai Tosun (F.Bahçe (B))

3.Y.Ziya Ateş-C.Berk Caba (G.Saray  ( C ) )

Master Erkekler 1x 1. Seri

1.Korhan Küçük

  1. Tufan Turanlı

3.İlker Başyazıcı

Master Erkekler 1x 2. Seri

1.Ahmet Tolga Toksoy

2.Özkan Coşkun

3.Orhan Öztürk

Master Kadınlar 2x

1.Süverçe Korkmazer-Özlem Özden

2-Harika Salepçioğlu-B.Aslıhan Dizdaroğlu

3.Özlem Zayıf-Betül Kurt

Yıldız Erkekler 4x

1.G.Saray (A)

2.F.Bahçe (A)

3.Hereke Nur Çimento Kürek

Yıldız Erkekler 8+

1.Fenerbahçe

2.Galatasaray

3.Şişecam Çayırova

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.