-

-

KUPALARINI ALDILAR

Final maçının bitimi ile kupa törenine geçildi. Sırasıyla 4. Olan Ferizli İmam Hatip’in kupasını Nazmiye Ömer Sözer Müdürü Mustafa Dinç ile Yenikent İmam hatip Müdürü Kamil Türkyılmaz verdiler. Üçüncü olan Yenikent İmam Hatip’in kupasını ve madalyalarını Mithatpaşa İ. Öğretim Okulu Müdürü Fevzi Altun, ikinci olan, Nazmiye Ömer Sözer Okulu’nun kupasını ve madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Bülent Kasım ile Okul Sporları İl temsilcisi Mehmet Akova birlikte verdiler. Şampiyon Mithatpaşa İ.Ö. Okulu’na kupasını ve madalyalarını ise Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan ile Sapanca Milli eğitim İlçe Müdürü Mehmet Nuri Berk verdiler. Tören sonrası takımlar topluca ve aileleri ile birlikte fotoğraf çektirdiler.
YENİKENT İMAM HATİP-FERİZLİ İMAM HATİP 2-1
SAHA : Ticaret Olgunlar sahası
HAKEM: Tayfun Güz
YENİKENT İMAM HATİP : Tugay- M. Kerem- Mertcan- Metehan- Ö. Faruk- Arif- Ahmet Can- K. Umut- Alper- Bahadır- Emirhan
ANTRENÖR : Fatih Tiflis
FERİZLİ İMAM HATİP İ.Ö.O : Yiğit- A. Kerem- Hamza- Ahmet- Furkan- Furkan D. Hüseyin- M. Emin- Kaan- Beytullah- A. Kadir- Bahtiyar
ANTRENÖR : Olcay İşcan
GOLLER : Metehan ( Yenikent ) Ahmet Kerem ( Ferizli İ.H. )

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!