SON DAKİKA

SAKARYASPOR:  SARIYERSPOR: 1-2

Foto Galeri, Sakaryaspor

Sakaryaspor kahvaltıda buluştu

Foto Galeri, Sakaryaspor

“Biz şampiyon olacağız”

Foto Galeri, Sakaryaspor

KUPA OBURU     Ticaret Meslek

Bu haber 03 Haziran 2018 - 17:19 'de eklendi ve Bu haber 214 kez okundu. kez görüntülendi.

Bu sezon da birçok branşta başarılı olarak dikkatleri çektiler   

KUPA OBURU     Ticaret Meslek

Adapazarı Prof.Dr.Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Kupa Tanıtım Töreni yapıldı.  

2017-2018 Öğretim Yılındaki spor müsabakalarında elde edilen 20 kupanın ayrıntıları açıklandı. Halter ve Atıcılık Branşında Türkiye Şampiyonu ve ikinciliği elde eden sporcular, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Vedat TEZBİTEN ve Sedat AYDIN’ın katıldığı programda ödüllendirildiler. Törende Okul Müdürü Mithat Şahin’in yanı sıra Okul Aile ve Koruma Derneği Başkanı Adnan Akıncı, Okul Spor Kulübü Derneği Başkanı Feridun Özdemir, Okul Beden Eğitimi Öğretmeni Nurettin Elmacı ve öğrenciler hazır bulundu.  

2017-2018 Öğretim Yılında yarışılan branşlar:

Erkekler ( 16 Branş) Atletizm, Kros, Atıcılık, Basketbol, Bocce, Futbol, Futsal, Güreş, Halter

Judo, Oryantiring, Voleybol, Korfbol, Bovling, Dart, Halk oyunları

Kızlar (13 Branş)Atletizm, Kros, Atıcılık, Bocce, Dart,  Futbol,Halter, Oryantiring, Voleybol, Basketbol, Korfbol, Bovling, Halk oyunları

 234 ÖĞRENCİ LİSANSI ÇIKARILARAK MÜSABAKALARDA YARIŞTIRILMIŞTIR.

 Halter                                                  Sakarya 1.              A Genç Erkek Türkiye 1.      (Reşit Ardahan Zorba )

Sakarya 1.              A Genç Erkek Türkiye 1.      (Zehra Selçuk )

Atıcılık Havalı Tüfek                     Sakarya 1.              A Genç Erkek Türkiye 2.      Takım olarak

( Serdar Gökçay Türkiye 2.  Bireysel olarak )

Korfbol                                               Sakarya 1.              A Genç Erkek Türkiye 3.

Futbol kız                                           Sakarya 1.              A Genç Kız Edirne Grup 1. Sakarya Yarı Final Grup 3.

Halk oyunları                                  Sakarya 1.              Düzenlemesiz

Kros                                                      Sakarya 2.              A Genç Erkek

Sakarya 1.              B Genç Erkek

Bovling                                                               Sakarya 1.              A Genç Kız

                                                               Sakarya 2.              A Genç Erkek

Oryantiring                                       Sakarya 2.              A Genç Kız

Basketbol                                          Sakarya 2.              A Genç Kız

Voleybol                                            Sakarya 1.              B Genç Erkek

Atletizim                                            Sakarya 3.              A Genç Kız

Sakarya 3.              A Genç Erkek

Sakarya 2.              A Genç Kız

Sakarya 3.              A Genç Erkek

Futsal                                                  Sakarya 3.              A Genç Erkek

Futbol                                                 Sakarya 4.              B Genç Erkek

Dart                                                      Sakarya 4.              A Genç Kız

Bireysel Olarak

Judo                                                     Sakarya 1.              A Genç Erkek (Ercüment Ildız)

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.