Kupa Avcısı Şahin’ler

Daha Fazla Göster

Kupa Avcısı Şahin’ler Görücüye çıktı
Şahin okullarında düzenlenen özel günde okul sporcularının 2014-1015 sezonunda spor müsabakalarında kazandığı Kupa’lar görücüye çıktı, sporcular ve veliler ile davetlilere mangal’da pişirilmiş köfte ve sucuk ikramı yapıldı.
Gurur tablosu çalıştırıcılar
Şahin Okulları beden eğitimi Öğretmen’leri ve spor branşı Antrenör’ler bir arada fotoğraf çektirdiler. Başarılı çalıştırıcılar Şahin Okullarının guru tablosunu oluşturdular. Öğretmen ve Çalıştırıcılar, Yılmaz Karabayır (Satranç), Özlem Baykan (Tenis), Yusuf Aslan (Basketbol), Kerim Durmaz (Basketbol), Rahşan Paker (Hentbol- Uygulamalı Birimler Başkanı), Elif Gönültaş (Yüzme), Ceyhun Sarı (Futsal), Olcay Tank (Jimnastik-Hentbol), Harun Dirin Özmez (Halk Danslar) günün anısına poz verdiler.
Köfte Sucuk ikramı
Şahin Okulları çok amaçlı genel salonunda yapılan özel günde çocukların velileri ve davetlilerde bulundu. Tüm sporcular, veliler, Öğretmen’ler ve davetlilere mangalda pişirilen Köfte ve Sucuk ekmek arası olarak ikram edildi.
hocalar toplu
Kupa Alan Branşlar
Şahin Okullarında 2014-2015 sezonunda Kupa kazanan branşlar şöyle;

yıldızlar basket berat basket kücükler basket minikler basket
Basketbol: Minikler, Küçükler, Yıldızlar Erkek

çimlastikk minik
Cimnastik: Minikler, Kız- Erkek

yıldız erkek hontbol minik- kücük hentbol kızz
Hentbol: Minik ve Küçük Erkek ve Kızlar, Yıldız Erkek

yıldız erkek futsal
Futsal: Yıldız Erkek

kücükler yıldızzlar yüzmeminik yüzücüler
Yüzme:Minik ve Yıldızlar, Kız- Erkek

teniz yıldızlar minikler
Tenis: Minik, Yıldız Kız-Erkek

1 IMG_9475 santrac minik yıldız wuşu türkiye 1

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!