-

-

Kulüpler birliği boz dan açıklama

Basın Açıklaması: 15/03/2015
Şüphesiz ki ben SAKARYAMIZIN amatör sporunun 35 yıllık sevdalısıyım..Harmanlık spor kulübünün ve SASKF.nun kurucusuların dan ve yıllarca başkanlıklarını yapan biriyim. Bugüne kadar hep federasyonun seçimlerinde aday olmadım ve yönetimlere girmeyerek muhalefette kaldım.
*Ancak yeri geldiğimde eşitlik ilkesi ile bağdaşmayan kararlara karşı çıktım ve bu çizgimi hiç bozmadım.doğru olduğuna inandığım fikirlerimi amatör spor camiamız la paylaşarak kulüplerimize yardımcı olmaya çalıştım.
*Son yapılan askf.seçimlerinde işbaşına gelen askf.yönetimi geçen 2 aylık dönem içersinde yaptığı icraatlarla sakaryamız amatör sporunun kanayan yaralarına merhem olmak için hiç bir karar almamışlardır. “eski tas,eski hamam” misali eski yönetimlerinin kaldığı yerden devam ettiklerini gördük.Bu arkadaşlarımızla devam etmemiz sakaryamızın amatör futbolu için zaman kaybı olduğuna inandık.
*Dava arkadaşlarımla birlikte tüm bilgi birikimimizi kulüplerimizin hizmetine sunma zamanının geldiğine inandık..ASKF.nin kurumsallaşması için atılacak adımları sayın Yaşar Zımba başkan ile masaya yatırdık.Sakaryamızın amatör kulüplerinin içinde bulunduğu sorunları aşma konusunda fikirlerimizi paylaştık.bu sorunların aşılması içinde çalışma proğramımızı hazırladık.
O nedenle;Temmuz ayı içersinde yapılacak ASKF.seçimlerinde arkadaşlarımla birlikte Sayın Yaşar Zımba önderliğinde oluşacak yönetim kurulunda görev almaya karar verdik ve yola çıktık. Bu kararımızın Sakaryamıza hayırlı olmasını diliyoruz..Allah yardımcımız olsun….
Hüseyin Boz-Kulüpler birliği başkanı

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!