Kulüpler Aynı Görüşte…

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geyve İlçesindeki Futbol Kulüplerinin yçneticileri , ASKF Seçimleri öncesi birlik toplantısında Geyve’de bir araya geldi..

“Osman Usta” da yapılan toplantıya; Geyve Spor Başkanı Neşet Çakır, Nuriosmaniye Spor Başkanı Mustafa Yavuz, Kızılkaya Spor Başkanı Murat Çakmak, Eşme Spor Başkanı Zeynel Gündoğdu, Bayat Spor Başkanı Barış Yetim, Alifuatpaşa Spor Başkanı Mehmet Dişli, Safibey Spor Başkanı İbrahim Demir, Bağlarbaşı Spor Başkanı Yunus Emre Bal katıldı.

Geyve Spor Başkanı Neşet Çakır katıldığı ASKF Toplantılarında görüşülenler konularında bilgiler verdi. Başkan adaylarının projelerini açıkladığını bildirdi. Adayların ilçeleri ziyaret ederek projelerini açıklayacaklarını ifade etti. Kulüpler birliği olarak her adaya yakınız diye görüş birliğine varıldığını açıkladı.

Toplantıya katılan Kulüp Başkanları tek tek söz alarak görüşlerini açıkladı. Ortak görüşler etrafında birlik olunduğu ifade edildi.

Kulüp başkanlarının paylaştığı ortak görüşler:

İlçe olarak kulüpler birliğini en kısa sürede hayata geçirelim. Kulüpler birliğine hepimiz üye olalım. Geyve Kulüpler Birliğini kurduğumuzda tek ses olarak daha rahat ve daha tutarlı hareket ederiz. Adayların ziyaretlerini bekleyelim, söyleyeceklerini dinleyelim, daha sonra tekrar toplanarak ortak karar belirleyelim.

Namık Cihan. Geyvemedya.comgeyve-amator-futbol-klupleri-askf-secimleri-toplantisi-2-600x315

geyve-amator-futbol-klupleri-askf-secimleri-toplantisi-1-600x335 - Kopya

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!