-

-

KÜÇÜKLER LİGİNİN KRALI MİTHATPAŞA

Colesium halı sahada başlayan ve yarı finalleri ile final maçları Tansu Çiller ticaret Lisesi sentetik sahasında devam eden İlköğretim okulları arası küçükler futbol ligi geçen akşam oynanan final maçı ile sona erdi. Daha önce oynanan 3.lük-4.lük karşılaşmasında Yenikent İmam Hatip. Ferizli İmam Hatip’i 2-1 yenerek ligi üçüncü olarak tamamladı. Ferizli ise 4. Oldu. Gecenin final karşılaşmasında ise Mitpatpaşa Orta okulu ile Sapanca Nazmiye Ömer Sözer i.ö karşı karşıya geldiler. Mithatpaşa maça ağırlığını koydu ve O. Kaan’ın 2, Ufuk ve Ahmet’in golleri ile 4-0 Öne geçti. Nazmiye Ömer sözer ise O. Ulaş’ın ayağından bir gol buldu ama maçın sonunda Mithatpaşa İlk öğretim şampiyonluk ipini göğüslerken, Nazmiye Ömer Sözer de ikini oldu. Her iki takım da İlimizi Türkiye Küçükler şampiyonasında temsil edecekler.
MİTHATPAŞA – NAZMİYE ÖMER SÖZER 4-1
HAKEM : Tayfun Güz
MİTHATPAŞA O.O : Batuhan- Metecan- Bahadır- Ahmet- Alper- Ufuk- O. Kağan- Tahsin- Ahmet- Ayberk- Kadir- Salih-
ANTRENÖR : Adnan Şekerci
NAZMİYE ÖMER SÖZER İ.Ö. O : y. Efe- Talha- Orhan- Cevat eren- Sefa emin- M. Emre- Y. Bahadır- Ahmet Aziz- Batuhan- O. Ulaş- Kahraman- Abdullah- Berkay
ANTRENÖR : Ufuk yüzücü
GOLLER : O Kaan ( 2 ) Ufuk, Ahmet ( Mithatpaşa ) O. Ulaş ( N. Ömer Sözer )

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!