Küçük erkekler Basketbolda Özel Teksen Şampiyon

Abone Ol
Daha Fazla

Küçük Erkekler Basketbol (2.Küme ) il Birinciliği final grubu maçları ile sona erdi

4 takım mücadele etti
Erenler Yücel Ballık O.O, Dr. Nuri Bayar O.O, özel Teksen koleji Ortaokulu ve SAÜ Vakfı Koleji Ortaokulu takımlarının karşılaştığı maçlar Lütfü Yaman Spor Salonunda oynandı, müsabakalar nefesleri kesti. 3-4 ve final müsabakalarını hakemler Yavuz Temiz, Erdem Çolakoğlu’nun yönetti.
Önce 3-4 maçı oynandı
3-4. maçında Erenler Yücel Ballık O.O. Dr. Nuri Bayar O.O. ‘nu 39-30 yendi ve üçüncü oldu. Dr. Nuri Bayar OO dördüncü sırada kaldı.
Final Özel Teksen’in
Teksen Ortaokulu, SAÜ Vakfı Koleji takımını 66-34 yenerek şampiyon oldu. SAÜ Vakfı koleji il birinciliğinde ikincilik kupası ile yetindi.
Kupalar verildi
Okul Sporları il temsilcisi Mehmet Akova özel Teksen koleji takımına Şampiyonluk kupasını verdi. Özel Teksen koleji Müdürü Levent Küçükkuşcu 2 nci olan SAÜ Vakfı Kolejine, özel Teksen koleji Basketbol Antrenörü Seray Soydaş Yaralı 3 ncü olan Yücel Ballık orta okuluna,SAÜ Vakfı beden eğitimi öğretmeni Özgür Samsun 4ncü Nuri Bayar orta okuluna kupalarını verdiler. (Suat Beyenal)

1. Şampiyon özel Teksen koleji

2. SAÜ Vakfı koleji

2

3. Yücel Ballık

3

4. Dr. Nuri Bayar

4

DSC_2479

DSC_2481

DSC_2483

DSC_2484

DSC_2497

DSC_2506

DSC_2520

Şampiyon (2)

Şampiyon (3)

Şampiyon (4)

Şampiyon (5)

Şampiyon

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!