SON DAKİKA

Sakaryaspor: 0 UTAŞ Uşakspor:2

Foto Galeri, Sakaryaspor

HAYDİ MAÇA

Sakaryaspor

Klasman liglerinde gruplarda üçüncü hafta geride kaldı

Bu haber 31 Aralık 2014 - 21:53 'de eklendi ve Bu haber 977 kez okundu. kez görüntülendi.

Klasman liglerinde gruplarda üçüncü hafta geride kaldı
İlk üç mücadelesi hızlandı.
A Grubunda Pamukova Kışla çaydan darbe aldı. Hen.Akavo –Çaykışla arasındaki liderlik çekişmesi sürüyor. B Grubunda Yuvalı dere Bekir paşayı 3 lüğe itti. Fer.Karadeniz ve kaynarca yarışı devreye girdi. C Grubunda Ala ağaç Yeşilyurt engeline takılmadı. D Grubunda ise Karapürçek önde koşmaya devam ediyor.
Klasman liginde dört gruptan dört takım Süper lige direk çıkacaklar. Bu nedenle liderlik çok önemli. Üçüncü haftayı geride bırakırken D grubunda Cihadiye 0 puanla liglerin puansız tek takımı unvanı ile baş başa kaldı.
BEKİRPAŞA KAN KAYBEDİYOR
B grubunda gecen yıl Süper ligden düşen Bekirpaşa lider başladığı ikinci yarıda üç maçın içinden istediği sonuçları alamayarak üçüncülüğe düştü. Bayram Berberin öğrencileri gecen hafta deplasmanda Yuvaliderespora 4-1 yenildiler.
SAP.KURTKÖY ERİYOR
Sapanca Kurtköyde Mustafa Kovar başkanlıktan düştü Bordo Mavili ekipteki düşüş hız kazandı. B grubunda son maçında evinde Kaynarcaya 4-1 kaybeden Sapanca Kurtköy 7 puanda kaldı. Kurtköy en yakın yakalam ihtimali olan harunustaya beş puanlık bir uzaklıkta.
HAKEMLER SİLKELENİYOR
Ligin akışı hız kazanırken hakem atamalarındaki yetersizlikte bu süreçin içinde geziyor. Gecen hafta Erdi Öz Hacımercan gibi liderlik kovalayan bir takımın pürüzlüğü hep konuşulan Hen.Dereköy maçına verilmesi sırıttı. Verdiği penaltıdan sonra itirazdan başı dönen Erdi Öz birde bu sürecte yardımçısının bayrağı ile kendisini uyarmasına sadece sarı kartını konuşturması Hakem cesaretinin vede haklılığının çok uzağında kalan bir karardı. İl Hakem kurulu stres ve gerilim yüklü maçlarda genç Hakemleri ateşe atması bize göre atama yanlışıdır. Erenler Merkez,Erenler ayak altı bir stad. Acaba diğer gözden ırak yerlerde neler yaşanıyor acaba?
A GRUPU
Kışlaçay gecen sene Süper ligten düşen Pamukovasporu çekişmeli bir mücadelenin ardından 5-3 yendi. Bu sonuçla Pamukova playof oynamak adına geride kalırken Kışla çay Hen. Akova ve Çaykışlanın ardından üçüncülüğe demir attı. Bu grpta düşme hattında büyük çekişme yaşanıyor. Akçay,Limandere ,(11) Akyazı,Nuriosmaniye (12) Altındere 13 puanla grubun dibinde yer alıyorlar. Bu grubta iki maça çıkmayan Yeni Alan düzü küme düştüğünden gözler düşecek ikinci takımda olacak.
B GRUPU
Ferizli Karadeniz ve Kaynarca at başı koşuyorlar. Lider Ferizlinin 36 ,takipçisi Kaynarcanın 33 puanı var. Bekir paşa 31 ,Yuvalı dere 29 puanla ilk üç yarışının içinde gezen takımlar. Düşme grupta düşme hattında Kızıl kaya 4 puanla en alt sırada .Sapanca Kurtköy onu 7 puanla takip ediyor. Bu iki takıma en yakın takım 12 puanlı Harun usta.
C GRUPU
Ala ağaç takipcisi Yıldırımspordan sonra ,evinde Yeşil yurdu 74 de Ademin golüyle yendi ve üç puanla elindeki liderliğe sarıldı. Takipçilerinden Yıldırım spor Burak Kömürün golüyle ilk üçe talip olan Tek sporu yenerek önemli bir üç puanın sahibi oldu. Hacımercanda 1-0 geriye düştüğü Hendek dereköy maçını birde penaltı atışından yararlanamadığı maçı 4-1 kazandı ve ikincilikteki yerini korudu. Bu grupta Alağaç 35 Hacımercan –Yıldırım 32 puanla sıralanıyorlar. Geyve 27 ,Yeşilyurt 26 puanla ilk üçün peşini bırakmayan takımlar. Düşme hattında ise Kocaali Sahil 3,Çınarlık 4 puanla sıralanıyorlar. Bu takımlara en yakın takım olan Taraklının 10 puanı var.
D GRUPU
Karapürcek bir maç eksiği ile 33 puanla lider . İkinci Akyazıgününde bir maçı eksik 30 puanı var. B.D Şahin harbişi yendi ve 30 puanla zirveye süzüldü. Bir maçı eksik Hen. Boğazın 27 puanı var. Harbiş 26 puanda kaldı. Düşme hattında ise Cihadiye 0 puanla düşmeye çok yakın. A.Kirazca kötü giderken birden üç maçlık bir seri galibiyet sonucu 9 puana ulaştı. A.Kirazca tarafından yakalnamaya ady takım olan As Kuzuluk ve Yeşiller (12) Karasu Kültürspor 14 puanla sıralanıyorlar.
IMG_7078

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.