-

-

KAYNARCASPOR: 1 AKYAZIGÜCÜSPOR: 0

Süper amatör’e yükselecek 2 takımı belirleyecek Birinci amatör play-off grubu maçlarında Kaynarcaspor Akyazıgücüspor’u tek golle mağlup etti.
Tek Gol oldu
Her iki takımın bol gol pozisyonu ürettiği maçta tek gol vardı. 22. dakikada Serkan aldığı pası düzgün biçimde kullanarak takımını 1-0 galip duruma getirdi. Bu gol aynı zamanda ilk devrenin sonucu oldu.
İkinci yarı gol olmadı

Play-off maçının ikinci yarısında yine çekişme vardı, Kaynarcaspor farkı arttırmak, Akyazıgücüspor ise önce beraberliği yakalamak sonrada galip duruma geçmek için çok uğraştılar, ancak maçta başka gol olmayınca Kaynarcaspor ilk yarıdaki Serkan’ın attığı gol ile maçı 1-0 kazandı.
Kaynarcaspor play-off taki ikinci maçını Hacımercanspor ile, Akyazıgücüspor ise Çaybaşı Bekirpaşaspor ile yapac ak. Maçlar Çarşamba günü oynanacak.

KAYNARCASPOR:1
AYAZIGÜCÜSPOR:0
SAHA: Erenler
HAKEMLER: Murat Taşcıkar *** Aslı Köse*** Ertan Bozdemir ***
Kaynarcaspor: Anıl *** İlyas*** Sercan*** Alpay*** Erkan*** (Muhammet*) Beytullah** (A.Kadir**) Ali** Emrah*** İsa** (Oğuz**) Serkan*** Oğuz***
Antrenör: Sezgin Tutar
Akyazıgücüspor: Emre** Harun**(AliBurak**) Sinan** Gökhan** Hasanali** Serddar** (Emirhan*) Mehmet*** Emre*** Ekrem*** Okan** Recep** (Barış**)
Antrenör: Ömer İkinci
Gol : Dk 22 Serkan (Kaynarcaspor)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!