KAYMAKAM’DAN HEDİYELERİNİ ALDILAR

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAYMAKAM’DAN HEDİYELERİNİ ALDILAR
Karasu İlçesinde Sportif alanda dereceye giren Karasulu öğrenciler, Kaymakam ve İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından ödüllendirildiler.
KAYMAKAM ŞAFAK GÜRCAN SPORCULARI AĞIRLADI
Sportif alanda dereceye giren Karasulu öğrenciler, Kaymakam ve İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından ödüllendirildiler. 2014 yılı içerisinde düzenlenen sportif faaliyetlerde Karasu’yu en iyi şekilde temsil eden öğrenciler, önceki gün düzenlenen törenle ödüllendirildiler. Sporcuları ağırlayan Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmedlatif Şahin, çeşitle hediyeler verdi. Buna göre Yusuf Barbaros Aksoy, Ayşenur Kaya, Nezirhan Şirin, Bircan Tunca, Arzu Arpacı, Tuğba Güngör, Nihal Karademir, Melike Yabancıoğlu ve Esma Öz hediyelerini aldı. Semanur Demirkaya, Edanur Demirkaya, Hande Eriş, Seher Aksoy, Yasemin Bozdemir, Hülya Baltacıoğlu, Meryem İnceoğlu, Şaziye Kahraman, Halil Batur, İsmail Aydınlı, Görkem Baki, Şekip Genç ile İbrahim Devecioğlu ise önümüzdeki hafta ödüllendirilecek.
Karasu-2
Karasu-1

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!