-

-

KAVGA ÇIKTI

Adapazarıspor Kocaalispor BAL ligine çıkma play-off maçının 61. Dakikasında iki takım futbolcuları birbirine girdi, olaya Polis müdahale etti.
TOPU GÖTÜRME ANI
Adapazarıspor maçta 2-0 yenik oynarken 61 dakikada İlker ile gol kazandı. Gololunca topu kaleden alıp santraya götürmek isteyen Adapazarıspor futbolcuları ile Kocaalispor futbolcuları karambol halinde olan kale önünde çarpıştı.
VURDU DİYE KAVGA
Bu arada durumu görmeyen diğer futbolcular arkadaşlarına kasti vuruldu diye önce münakalaya sonrada kavgaya tutuştu. Futbolcuların toplu halde kale önünde kavgaya başlaması üzerine Hakem Arif Sucuoğlu güvenlik görevlilerini davet etti.
POLİS SAHADA
Bunun üzerine çok sayıda Polis kavgaya müdahale etti ve futbolcuları ayırdı. Futbolcuların sinirli hali devam ederken sahaya giren ve futbolcuları sakinleştirmeye çalışan antrenör Abdurrahman Güneş izinsiz saha içine girdiği gerekçesi ile Hakem tarafından saha dışına yollandı.
KIRMIZI KART
Olayların yatışmasından sonra Hakem Arif Sucuoğlu 2 futbolcuya sarı kart gösterirken Adapazarıspor Şener’e kırmızı kart göstererek oyun dışı bıraktı.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!