Büyükşehir’in minik karting sporcusundan gururlandıran başarı

featured

Büyükşehir’in minik karting sporcusundan gururlandıran başarı

Büyükşehir Belediyesi karting sporcusu Doruk Sırnaç, 29-30 Nisan tarihlerinde ilk ayağı gerçekleştirilen MOTUL Türkiye Karting Şampiyonası’na damga vurdu. ICRYPEX ana sponsorluğundaki 2023 sezonun ilk karting mücadelesi olan yarışlarda Doruk Sırnaç, 3 yarışmanın 3’ünü de kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü karting sporcusu Doruk Sırnaç, başarılarına bir yenisini daha ekledi. 29-30 Nisan tarihlerinde ilk ayağı gerçekleştirilen MOTUL Türkiye Karting Şampiyonası’na katılan Doruk Sırnaç mikro kategoride birinci oldu.

 

ICRYPEX ana sponsorluğundaki 2023 sezonun ilk karting mücadelesi olan yarışlarda, 5 ayrı kategoride 72 sporcunun katılımı ile üçer yarışın gerçekleştirildidi. Batı Kurumsal Karting Yarışları, TOSFED Körfez Pisti’nde düzenlendi. 24-25 Haziran 2023 tarihlerinde ikinci ayak yarışları start alacak olan MOTUL Türkiye Karting Şampiyonası, Tuzla Karting Park’ta düzenlenecek.

 

Büyükşehir Belediyesi sporcusu Doruk Sırnaç, hafta sonu gerçekleşen şampiyonada zorlu ve kendisinden 2 yaş büyük rakiplerinin arasında 3 yarışmanın 3’ünü de kazanarak önemli bir başarıya imza attı. Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübünün de en küçük sporcusu olan Sırnaç’ın, aynı zamanda uluslararası alanda önemli başarılara da bulunuyor.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!