KARASU’DA CİMNASTİK HEYECANI

featured

Karasu Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Karasu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün Ortaklaşa düzenlemiş oldukları ”Artistik Cimnastik Temel Eğitimi Kursu” öğrencileri tarafından, Karasu Spor Salonunda ”Cimnastik Gösterisi düzenlendi.

 

Karasu İlçesinde Açılan Kursa İlgi Büyük. Kursa katılan yaklaşık 80 civarında Öğrenci bulunmakta. Bu öğrencilerden 20 Kişilik bir grup kısa sürede gösteri yapacak seviyeye ulaşabiliyor. Gösteri sonunda kursiyerlere bu gayretli çalışmaları neticesinde Karasu Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Kemal ATAÇ ve Karasu Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekili Hikmet MUT tarafından Başarı Belgesi ve Başarı Madalyası takdim edildi. Artistik Cimnastik Antrenörü Ümit SARIKAYA ise ”Cimnastik sporunu sevdirmek ve yaymak için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapıyoruz. Her çocuğumuzda yetenek var ailelerinin destekleriyle bu yetenekleri topluma kazandırmak istiyoruz. sporların anası olan cimnastik sporu; çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişiminde önemli rol oynamaktadır.” dedi.

Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, “Cimnastik sporunu ilçemize kazandırmak için öncülük etmeye çalıştık. Hocamızın gayreti ve velilerimizin destekleri ile belli bir aşamaya geldik. Kendilerine teşekkür ediyorum. İlerleyen zamanlarda bu branşta daha da iyi olacağımıza inanıyoruz. Biz elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.” dedi

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!