KARASU AZİZİYESPOR BÜYÜK DÜŞÜNÜYOR

KARASU AZİZİYESPOR BÜYÜK DÜŞÜNÜYOR

 

Kuzey ekibi Karasu Aziziyespor son iki sezondur çıkışlı inişli bir görünüm sergiledi. Bunun başlıca nedenlerinden hırslı ve istekli bir performans sergileyememektendi. Karasu Aziziyespor’da artık o günler geride kalacak. Bundan sonra da daha güçlü ve arzulu bir Karasu Aziziyespor gelecek. Bu sözler Karasu Aziziyespor’da iki yıllık cezasının bitmesi sonucunda tekrar göreve gelen Karasu Aziziyespor Kulüp Başkanı Reşit Yetim’e ait sözler.

Reşit Yetim'e ziyaret

ÖNEMLİ OLAN İLERİYE DÖNÜK DÜŞÜNMEK

Hafta sonunda Sportif 54 Editörü Ömer Sarıca ile birlikte Karasu’ya bir ziyaret için gittiğimizde bize rehberlik yapan sevgili gazeteci Ahmet Şen kardeşimizle birlikte önce  eski Kuzuluk Ersoy Başkanı , şimdilerde Çaykışlaspor yönetiminde yer alan Samet Soytürk’e bir ziyaret yaptık. Daha sonra da Karasu Aziziyespor kulübü’ne uğradık. Sohbet ederken, Karasu Aziziyespor’un yeni Başkanı Reşit Yetim geldi ve Başkanla uzun bir sohbete daldık. Eskilerden, geleceğe uzun uzun Karasu Aziziyespor’u konuştuk. Reşit Yetim geçmiş yılların kısaca bir özetini yaptıktan sonra, bundan sonra ne yapacaklarını anlattı. Önemli olan ilerisini düşünmek diye söze başlayan Başkan Yetim “ bir otobüsümüz var, bir antrenman yapabilecek ışıklandırmalı ve özellikle bize ait olan bir antrenman sahamız var. Kulüp binamız zaten ortada. Geriye ne kalıyor, tabiî ki bundan sonra başarılı bir gelecek. Biz bunlar için kolları sıvadık ve geçmiş yılların Aziziyespor’u yerine bambaşka ve imrenilecek bir Karasu Aziziyespor’u meydana getirmek istiyoruz.Alt yapısı sağlam ve ileriye dönük, sportif başarı anlamında daha güçlü bir Aziziyespor takımını yaratmak için tüm Aziziye’liler el ele verdik. İki yıllık zorunlu aradan sonra tekrar kulübümün başındayım. Zor günler geride kaldı. Sporun kardeşlik ve dostluk olduğunu bilerek yola çıkıyoruz. Bizlere destek olan vc emek sarf eden tüm arkadaş ve taraftarlarımıza teşekkür ederken, tüm başarıları birlikte paylaşmayı diliyorum. “ Diye konuştu. Biz de bu samimi sohbet sonunda Karasu Aziziyespor’a başarılar dileyerek kulüpten ayrıldık.(Sırrı ŞANLI)

Samet Soytürk'e ziyaret

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!