-

-

KAMUOYUNUN DİKKATİNE!

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta sonunda evimizde oynadığımız maç sonrasında yaşanılanlar hakkında bizlerden detaylı bir açıklama beklenildiğinin farkındayız. Fakat tüm kamuoyunun bilmesini isteriz ki, söz konusu Sakaryaspor ise kutsal armamızın var olduğu her platformda bin düşünür, bir cevap veririz. Çünkü her şeyden sakındığımız, uğruna canlar adadığımız armamızın bizlerin üzerine oynanan kirli oyunlar yüzünden zarar görmesini engellemek ve sezon sonunda hedeflenen bir üst lige çıkma yolunda oluşabilecek olumsuz durumlar neticesinde, günah keçisi olarak ilan edileceğimizden dolayı sezon başından beri oynanılan oyunların farkında olduğumuz için suskunluğumuzu koruyoruz.
Fakat suskunluğumuzu koruduğumuz bu dönemde bizlerin üstüne atılan iftiralara tabi ki de sessiz kalmıyoruz. Dün paylaşımını yaptığımız video ile görüldüğü gibi sözde kulübümüzün başkanlığını yapan şahsiyet tabirinin yakışmadığı kişi tarafından atılan iftiraya gerekli cevabı verip, üzerimize atmaya çalıştığı çamuru başarıyla iade etmesini bilmişizdir.
Bilinmesini isteriz ki, her ne kadar şu anda bulunduğu ortama göre renk değiştiren, tabir-i caizse bukalemun vari karakterlik sergileyen kulüp başkanının yaptığı bütün her şeyin farkında olup, her şeye cevabımızın olunduğunu ve yarın ki kritik maça her hangi bir olumsuz hava ile çıkılmaması açısından suskunluğumuzu koruma kararı almışızdır.
Önümüzdeki hafta içerisinde, basın mensuplarının davet edileceği bir söyleyişi düzenlenmiş olup, bütün konulara gerektiği gibi cevap verilecektir. Bu söyleyişi yerel gazete ve yerel haber sitelerine servis edilecektir. Sizlerden isteğimiz bizlere yakışan sükunet ile beklemek, hafta içerisinde bütün gerçekleri çıplaklığı ile masaya koyup bu şehirde milletin vekilliğine aday adayı olup o da yetmezmiş gibi Düzce ilinden de aday adaylığı başvurusu yapan zat- ı muhteremin bulunduğu ortamlara göre renk değiştirmesine ve bizler üzerinden prim yapmasına son vereceğimizden, bu şehrin tek renklerin yeşil ve siyah olduğunun hatırlatılacağından şüpheniz olmasın.
“Suskunluğum asaletimdendir
Her lafa verilecek bir cevabım var.
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?”
Saygılarımızla…

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!