-

-

Kambur çalıştırıyor

Kambur çalıştırıyor

Yaz geldi Spor okulları geleceğin gençlerini yarınlara hazırlama yarışına girdi. Öğrencilerin yaz tatiline girmesi nedeniyle  her köşe başına açılan Spor Okullarına katılımlar yoğun. İlgi gören futbol okulları sporcuları iyi yetiştirme yarışına girdiler şu günlerde.

ALİ DİLMEN ORTA OKULU
Erenlerde  Ali Dilman Orta okulunun geleceği olan futbolcuları eski futbolcu ,Sakarya’nın  yakından tanıdığı Ali Kambur çalıştırıyor. Yap taş  Halı Saha tesislerinde haftanın üç günü çalışan Ali Dilmen Orta okulu sporcuları için Ali Kambur şunları söyledi. Geleceği olan sporcularımız var. Okul içinden çıkan değerleri tespit edip Sakarya futboluna kazandırdıklarına dikkat çeken  Ali Kambur ,bizim kapımız herkese açık. Yetiştirdiğimiz  oyuncuların bir bölümünü Demirspor’a verdiklerine dikkat çeken Kambur ,yetiştirdiğimiz  futbolculara kim daha iyi imkan sunarsa, biz her takıma eşit mesafede oluruz.Ali Dilmen Orta Okulu Ali Kambur nezaretinde Pazartesi,Çarşamba ve Cuma günleri Yap taş  halı sahada çalışıyor.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!