Juniorlar’da mutluluk ve üzüntü

Abone Ol
Daha Fazla

Sevinç ‘te var Protesto’da
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile düzenlenen ve 9 takımın katılımı ile başlayan “Junior Basketbolcular, Çocuk şenliği “ 6 takımın katılımı ile yapılan Gala ile sona erdi. Şenlik Gala’sına 3 takımın katılmaması üzüntü yarattı.
Bir gece önce olaylar
Juniorlar turnuvasında maçları izleyen Veli’ler ile takımların teknik adamları ve Hakemler arasındaki sert ve kavgaya varan münakaşalar turnuvaya gölge düşürdü
Vefa Plaketi
Basketbol İl temsilcisi Alpay Alev iki yıldır sürdürdükleri Vefa geleneği ile Basketbola büyük emekleri geçen ve İl temsilciliği yapmış olan Ufuk Güngörsün’e şükran Plaketi takdim etti.
Takımlara Kupa ve Madalya
Kapanış gecesinde Juniorlar arasında serbest atış yarışması yapıldı. Her takımdan birer sporcunun katıldığı atışları Ant spor’dan Özgür Mecik kazandı ve madalya ile Kupasını babası Ahmet Mecik’ten aldı. Daha sonra şenlik kapanış şölenine katılan Antspor, Baskadaspor,Atılganspor,Kırkpınarspor,Güneş Okulları,Gençlik Merkezi takımlarına Kupa tüm sporculara madalya ve Bayrak dağıtıldı.
1 toplu

1

2

3

4

IMG_7832

kupa 2

kupa1

kupa3

kupa4

kupa5

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!