İstifalarını geri çektiler

İstifalarını geri çektiler

Sakaryaspor’da 3 gün önce istifa ettiğini açıklayan Erkan Uysal ve Veli Ergen’in istifa kararından vazgeçtiği belirtildi.

Sakaryaspor Yönetimi’nden yapılan açıklanmada Sakaryalı Teknik Direktör Bülent Uygun ile yeni bir sayfa açıldığı kamuoyuna duyuruldu. Yönetimden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Biz büyük bir aileyiz, fikir ayrılıkları olsa da ortak noktamız Sakaryaspor’dur.
İletişim kurarak ayrışmayız, birleşiriz. Yola birlikte çıktığımız Bülent Uygun ile ortak antta buluşarak Sakaryaspor’un menfaatleri doğrultusunda çıktıkları bu serüvende yol arkadaşlığına tertemiz bir sayfa açarak devam etmekteyiz.”

“Geçtiğimiz hafta istifa eden yöneticilerimiz Erkan Uysal ve Veli Ergen kulüp menfaatleri doğrultusunda istifalarını geri almış görevlerine dönmüşlerdir. Yönetim kurulumuz görevde olduğu kısa zaman içerisinde tüm enerjisini mali ve ekonomik olarak yeniden yapılanmaya harcamıştır. Hiçbir arkadaşımız kişisel makam ve görev beklentisinde değildir.”

“Ekonomik ve mali olarak sürdürülebilir bir kulüp yapısına kavuşmak için görev makam gözetmeksizin çalışmaktayız. Önümüzdeki süreçte daha kurumsal bir yapıya kavuşacağız. Bu yapı içerisinde tüm yönetim kurulu üyelerimizin görev tanımı ve sorumlulukları kamuoyu ile paylaşılacaktır.”

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!