-

featured

“İSPİROĞLU’NDAN BALKAN ŞAMPİYONLARINA DESTEK”

“İSPİROĞLU’NDAN BALKAN ŞAMPİYONLARINA DESTEK”

Geçtiğimiz Hafta Balkan Kürek Şampiyonasında yarışan, Karasulu Namık Akbaş’ın Torunu olan Mervenur Uslu, Takım arkadaşları ile birlikte Balkan Üçüncüsü olarak Bronz madalyayı Ülkemize kazandırdı.

BALKAN ÜÇÜNCÜSÜ OLDULAR

Her yıl Eylül ayının ikinci haftasında düzenlenen Balkan Kürek Şampiyonası bu yıl 9-10 Eylül tarihleri arasında İstanbul Haliçte düzenlendi. 4x Takım yarışında Türkiye adına yarışan, Karasu’nun tanınan simalarından Namık Akbaş’ın torunu Mervenur Uslu, takım Arkadaşları Şevval Koç, Defne Usta ve Cansu Demir Balkan Kürek Şampiyonası üçüncüsü olarak Bronz madalyayı Ülkemize kazandırdılar. Türkiye adına iki Bronz madalya kazanan Mervenur Uslu bu şekilde aldığı dereceyle Ülkemizin takım puanını da arttırmış oldu.

“GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRMELİYİZ”

Türkiye adına yarışan sporcuların aldığı başarının son derece gurur verici olduğunu belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Ülkemizin adını başarılarla duyuran bu dört pırıl pırıl kardeşimizi tebrik ediyor ve onlarla gurur duyduğumu özellikle belirtiyorum. Başarılı sporcularımızdan bir tanesinin de İlçemizin sevilen ve tanınan simalarından Namık Akbaş’ın torunu olması bizleri ayrıca onurlandırdı. Gençlerimizi her zaman spora yönlendirmeliyiz. Sporcularımıza her zaman destek olmalıyız. Balkan Kürek Şampiyonasında başarı elde eden sporcularımızın daha büyük sonuçlar alacağına yürekten inanıyorum ve imkânlarımız doğrultusunda bu gençlerimize her türlü yardımı yapacağımızı özellikle belirtiyorum.” dedi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!