Trendyol 1. Lig Haftanın Maçları - Trendyol 1. Lig Puan Durumu TFF 3.Lig 2.Grup Haftanın Maçları - TFF 3.Lig 2.Grup Puan Durumu

sevimspor kompleksi

İl Müdürü Arif Özsoy’dan Ramazan Ayı Mesajı

İl Müdürü Arif Özsoy’dan Ramazan Ayı Mesajı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy,  ‘’ Bu ayın başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayına girdik. Tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgını , ülkemizi de derinden etkiledi.  Ramazan ayı boyunca oruç ile derin bir manevi havayı teneffüs ediyoruz. Salgın öncesindeki Ramazan aylarında büyük bir dayanışma, yardımlaşma örneği sergileyen devletimiz ve milletimiz, bu süreçte de , yakınında ve uzağında yardıma muhtaç olanlara destek vererek yine tüm milletlere örnek olmuştur” dedi.

Kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma duygularının üst seviyeye çıktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği  ramazan ayı boyunca bizlerde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak,  yurtlarımızda kalan misafirleri en iyi şekilde ağırlamanın gayreti içerisinde olacağız diyen Spor İl Müdürü Arif Özsoy ; “ Tüm paydaşlarımız ve personellerimiz ile birlikte birlik ve beraberlik ikliminin güçlendiği ramazan ayını bir fırsat bilerek Millet olma şuurunun pekiştiği, ortak değerlerimizi ve aramızdaki bağların güçlenmesine vesile olan bu kutlu zaman diliminde, millet olarak aramızdaki güçlü bağın zaafa uğratılmasına, birlik ve beraberliğimizin bozulmasına asla müsaade etmeyeceğiz.  Milli ve manevi değerleriyle yetişen gençliği, geçmişten gelen köklü birikimi ve dili, gönlü, muhabbeti, kardeşliği ve insanlığı ile her zaman ön planda olan Sakaryamız, tüm bu süreçte de Türkiye’nin yükünü omuzlarına almıştır “ dedi.

Özsoy son olarak  ;” Yetişmiş gençliğimiz sayesinde, geleceğe çok daha güçlü, çok daha emin adımlarla yürüyoruz. Dezenfekte edilmiş Gençlik ve Spor Bakanlığımıza bağlı yurtlarımızda nezih, kaliteli ve sağlıklı bir şekilde vatandaşlarımızın ramazan ayını idrak etmesi için çalışmalarımızı tamamladık.  Ramazan ayında yurtlarmızda kalan ve oruç tutmak isteyen vatandaşlarımız için, koronavirüs tedbirlerine harfiyen uyarak iftar ve sahur hazırlığı yaptık. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, tüm islam aleminin Ramazan-ı Şerifi kutlar, tüm vatandaşlarımızla birlikte, hayırlısı ile Bayrama kavuşmayı yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!