İbrahim Şahin adaylıktan çekildi.

Sakaryaspor camiasından destek bulamayan İbrahim Şahin adaylıktan çekildi.
Şahin’nin delegelerle yaptığı temaslarda olumlu yanıt alamadığı için seçime girmeme kararı aldığı öğrenildi. Öte yandan 13 Haziran’da bazı eski başkanlar kongre için bir araya gelmiş ve İsmail Gürses’i destekleme kararı almışlardı.

İşte İbrahim Şahin açıklaması:

“Çok değerli Sakaryaspor camiası ve kıymetli Sakaryalı hemşerilerim. Öncelikle hepinizin mübarek Ramazan Bayramınızı kutlar hepimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim. Sakaryaspor’a faydalı olabilmek, Sakaryaspor’u hak ettiği yerlere taşıyabilmek amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda aldığım kararı sizlerle paylaşmak istiyorum. Malumunuz 30 haziran 2018 tarihinde yapılması planlanan Sakaryaspor kongresinin 17 Haziran 2018
tarihine alınmış olması sebebiyle Sakaryaspor ile ilgili projelerimizin, düşüncelerimizin gerçekleşmesi için gerekli altyapıyı oluşturacak yeterli zamana sahip olmadığımızın kanaatine vararak 17 haziran 2018 tarihinde yapılacak Sakaryaspor kongresinde Başkan adayı olmama kararı vermiş bulunmaktayım. Bu yolda beraber yürüdüğümüz tüm dostlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza vermiş oldukları destekten dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Siz değerli Sakaryaspor camiası ve kıymetli Sakarya’lı hemşerilerimin bilgisine sunar hepinizi saygı sevgi ve hürmetle selamlarım”

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!