Her şey şahitli ispatlı

Abone Ol
Daha Fazla

 Ben sözümü yerine getirdim, İsmail amca hep kaytarıyor, sözünü yerine getirmiyor

 Her şey şahitli ispatlı

Tesiste Haktan fırtınası

Muzaffer Güneş’in torunu Haktan, İsmail Yenice ile yaptığı penaltı yarışmasında bir kaybetti, iki kazandı. Yarışmada 1 kez kaybeden Haktan sözünü yerine getirdi ve verdiği sözü yerine geitridi, haktan “ Ben sözümü yerine getirdim, İsmail amca hep kaytarıyor, sözünü yerine getir” diyerek sitemde bulundu.

Başkana Verdi

  1. Haktan Güneş, İsmail Yenice tesise henüz gelmediği için bereberinde getirdiği iddiada kaybettiği koliyi başkan Selahattin Aydın’a teslim etti. Başkan Aydın olayı öğrenince Haktan’ı kutladı ve “ Ben o yarışmayı gördüm. Sen bir defa kaybettin, iki defa kazandın. İsmail Yenice amcan kazandığını almasını biliyor kaybettiğini vermiyor” dedi.

Yenice cevap veremedi

Tesislere gelen İsmail Yenice Haktan’ı görünce ne yapacağını şaşırdı ve “Eyvah bende en kısa zamanda kaybettiğim iddiayı sana en iyi şekilde vereceğim, söz dedi.”  İsmail Yenice ve M.Haktan Güneş el sıkışarak anlaştı ve yeni iddiada Haktan 30 metreden yaptığı atışla topu İsmail Yenicenin ayakları arasından geçirdi ve yeni iddiayıda kazandı.

Suat Beyenal

Haktan Güneş İsmail Yeniceden hakkını istedi (2) Hakyan kaybettiği iddiadnın sözünü yerine getirdi (1)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!