HENDEK’TEN MADALYA ŞOV

featured

HENDEK’TEN
MADALYA ŞOV
Karasu’nun ev sahipliğinde yapılan Cumhuriyet Bayramı Karate Turnuvası’nda Hendek Belediyesi Karate Takımı şov yaptı. Hendekli karateciler müsabakaları 67 madalyayla tamamladı.
67 MADALYA
Hendek Belediyesi Karate Takımı, Karasu’nun ev sahipliğinde yapılan Cumhuriyet Bayramı Karate Turnuvası’nda fırtına gibi esti. Müsabakalarda Ümit Atış yönetiminde mindere çıkar Hendekli karateciler, 17 kulüpten480 sporcunun katıldığı müsabakaları 27 altın, 15 gümüş ve 25 bronz madalya olmak üzere toplam 67 madalyayla tamamladı. Hendek Belediyesi Karate Takımı bu başarısıyla turnuvanın da en çok madalya kazanan kulübü oldu.
KUTLUYORUM
Hendek Belediye Karate Takımı Teknik direktörü Nurkan Kayacık ve antrenör Ümit Atış ve Volkan Karagöz turnuvaya başarılı olan sporcuları kutladı. Antrenörler, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı nedeniyle düzenlenen turnuvada emeği geçen turnuvanın düzenlemesinde emek harcayan idareci, hakem, antrenör ve sporcularımızı kutluyoruz, güzel bir turnuva oldu maç deneyimi yaşayan kazanan ve kaybedenlerin saygı içersinde götürdüğü turnuvada Hendek Belediyesi karate takımı olarak bizlerde mutlu ayrıldık. Bizlere desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na çok teşekkür ederiz. Organizasyon olarak başta Tayfun Kobaş, Emel Dramalı ve İl temsilcimiz Esra Atış olmak üzere ev sahipliği yapan Şevki Abakoç hocalarımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!