Hayrettinspor da yeni başkan Gürkan Demir..

Daha Fazla Göster

Hayrettinspor da yeni başkan Gürkan Demir..

  1. Amatör Küme de mücadele eden ama aradığı başarıyı bir türlü yakalayamayan Hayretttinsporda Olağan Üstü Kongrede yeni başkan Gürkan Demir oldu..İŞTE YENİ YÖNETİM..
  2. Amatör Küme Pamukova Grubuna iddialı başlayan ama umduğunu bulamayan Hayrettinspor da kulüp başkanı Volkan Çanak ve yönetim kurulunun istifası üzerine, gidilen olağan üstü kongre de, Hayrettinspor Kulübünün yeni başkanı Gürkan Demir oldu.

Eski başkan ve yönetim kurulu istifa etti..

  1. Amatör Pamukova Grubunda adından kaleci olmadığı için kaleye geçen başkan ve futbolcular ile yeşil saha içinde kavga eden başkan olarak sık sık söz ettiren eski Hayrettinspor Kulüp başkanı Volkan Çanak, başarısı sonuçlar ve yaşanan olaylardan sonra yönetim kurulu ile beraber istifasını verdi.

Hayrettinspor’un yeni başkanı genç Gürkan Demir ..

İstifa sonrası olağan üstü genel kurul kararı alan Hayrettinspor Kulübünde tek aday ve tek liste ile genel kurulda üyelerin çoğunluğunun oyunu alan Gürkan Demir Hayrettinspor Kulübünün başkanlığına getirildi.

Hayrettinspor Kulübünün yeni genç başkanı Gürkan Demir’in yönetim kurulunun yeni isimleri ve görevleri belli oldu. Buna göre Kulüp Başkanı Gürkan Demir, Başkan yardımcısı Furkan Kaya, Üye Emre Kaleci, Şevket Çanak ve Fatih Kaya oldu.

Demir, “ Hayrettinspor’u hak ettiği başarıya ulaştıracağız.. “

Hayrettinspor’un genç başkanı Gürkan Demir, Hayrettinspor’un bundan sonra olumsuz haberlerle değil, elde edeceği başarılar ile gündeme geleceğini belirterek iddialı konuştu. Demir “ Amacımız Hayrettinspor’un başarısı. Başarı için ne gerekiyorsa yönetim kurulumuz ve futbolcularımızla el ele vereceğiz. Gelecek sene liglere iddialı bir şekilde hazırlanıp Hayrettinspor’u hak ettiği başarıya ulaştıracağız “ dedi.

11659125_841826895854385_1626450478_o hayrettn başkanı

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!