-

-

Havalı Atıcılardan Çelikel’e Ziyaret

Havalı Atıcılardan Çelikel’e Ziyaret

Mersin Erdemli’de gerçekleştirilen Havalı Silahlar Türkiye Kupasından madalyalar ve rekor derece ilimize dönen Atıcılar, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret etti.

Türkiye Rekoru kırmanın sevinci ile ilimize dönmenin sevincini yaşayan Atıcıları ağırlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel;

2018 yılına Türkiye Rekoru kırarak başlangıç yapan atıcılarımızı ve

Madalya almayı başaran sporcularımızı tekrar kutluyorum.  Sporcularımızın yetişmesinde pay sahibi olan veliler ve antrenörlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum“ şeklinde konuştu.

Sakaryalı Atıcıların Mersin Karnesi      

Mersin’de yapılan müsabakalarda Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Sporcuları Adil Şimşek, Furkan Esat Özdin ve Mert Can Berk’ten oluşan ekip, Yıldız Erkekler 10 metre havalı Tüfek kategorisinde 1187,7 puanla Türkiye rekoru kırdı. Daha önceki rekor 2015 yılında yine Mersin’de yapılan şampiyonada 1177,3 puan toplayan Gümüşhane Gençlikspor’a aitti.

Yıldız erkek tüfek takımı Türkiye rekoru kırarken, yıldız erkeklerde Adil Şimşek Türkiye Şampiyonu, Furkan Esad Özdin Türkiye ikincisi, Mert Can Berk Türkiye dördüncüsü oldu.

Şehrinur Burak, Beyza Domaç ve Emine Umay Kılıç’tan oluşa Yıldız Bayanlar takımı Tüfek kategorisinde takım birinciliği elde etti. Elif Yürekli’de minik bayanlar tüfek kategorisinde ikinci oldu.

Metehan Erdoğan, Ahmet Kerem Öztürk ve Yağız Efe Ünsalan’dan oluşan Yıldız erkek takımı Türkiye üçüncülüğü, Yaren Çelikten, Aleyna Zararsız ve Yağmur Çelikten’den oluşan Yıldız bayanlar tabanca takımı da Türkiye üçüncülüğü elde etti.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!