HARBİŞ ŞAMPİYONLUK İSTİYOR

Daha Fazla Göster

HARBİŞ ŞAMPİYONLUK İSTİYOR

Önceki gün Poyrazlar Gölü’nde futbolcularla birlikte bir araya gelen sarı siyahlılar birlik beraberlik adına neşeli bir gün geçirdiler. Yönetim kurulunun pişirdiği köfteleri  büyük bir afiyetle yiyen sporcular bu sezon sonunda mutlaka mutlu sona ulaşmak istediklerini söylediler. Geçen sezon kadrolarında yer aman genç futbolculardan Abdülsamet Yeniçeri’yi Sakaryaspor alt yapısına, Muhammet Salih Akyıldız’ı Düzcespor’a, Alihan Bel’i Fethiyespor’a ve Resül Kocatürk’ü de Tepecikspor’a gönderen sarı siyahlı ekip, bu futbolcuların yerlerini de yaptıkları yeni transferler Murat Nam, Harun Tosun, Taha Şişko, Hakan Karaaslan ve Ayberk Teker’le doldurdular.  İbrahim Makina yönetimindeki sarı siyahlılar bu sezon sonunda şampiyon olmak istediklerini söyledi. Antrenör Makine “ Futbolcularımızla güzel bir gün geçirdik. Onlar adına kaynaşma ortamı sağladık. İnşallah sezon sonunda istediğimiz yerde bitiririz” dedi.

GİDENLER

Abdussamet Yeniçeri.Sakaryaspor

Muhammet Salih Akyıldız.-Düzcespor

Alihan Bel.- Fethiyespor

Resul Kocatürk.- .Tepecikspor

GELENLER..

Murat Nam

Harun Tosun

Taha Şişko

Muhammet Eniz

Hakan Karaaslan

Ayberk Teker

Abdüssamet Yeniçeri ( ayaktakilerden soldaki ) Alihan Bel soldaki habiş  mangal (13) habiş  mangal (17) Muhammet salih akyildiz.Düzcespor Resül Kocatürk

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!