-

-

HAKKI DEMİR’DE BAŞARIYA ÖDÜL

HAKKI DEMİR’DE BAŞARIYA ÖDÜL
Hakkı Demir Ortaokulu Matematik ve Beden Eğitimi Zümreleri tarafından gerçekleştirilen Satranç Turnuvasında dereceye giren öğrenciler için ödül töreni düzenlendi.
HEDİYELERLE ÖDÜLLENDİRİLDİLER
Törende öğrencilere ödüllerini Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere verdi. Turnuvada birinci olan 6.sınıf öğrencisi Furkan Akbaş ile 2014 -2105 Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında Wushu sporunda 3 dalda Türkiye Birincisi olarak Altın Madalya kazanan 6. Sınıf öğrencisi Alimirza Can Şişman’a ödüllerini veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, genç sporcuları başarılarından dolayı tebrik etti. Satranç Turnuvasına gösterilen ilgiden memnuniyetini dile getiren Okul Müdürü Mesut Gürel, etkinliği gerçekleştiren öğretmenlerine teşekkür ederken, Satranç Sporunun zihin gelişimindeki etkisinin üst düzeyde olduğunu belirtti. Fiziksel özelliklerin değil düşünme ve akıl gücünün yarıştığı sporun çocuklar için önemine değinen Mesut Gürel, başarılı olan öğrencilerini kutladı ve bu turnuvanın geleneksel hale getirileceğini söyledi. Oldukça iddialı geçen karşılaşmalar sonunda dereceye giren öğrenciler Furkan Akbaş, Adem Alp Yıldırım, Enes Çukdar ve Berkay Demir’i, Okul-Aile Birliği yönetimi de çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!